Header Reklam

Daikin Türkiye, Fabrikasında Üretim Gamını Genişletti

19 Haziran 2020 Dergi: Temmuz-2020
Daikin Türkiye, Fabrikasında Üretim Gamını Genişletti

Daikin, Türkiye’de ürettiği ürünlere bir yenisini daha ekledi. ‘VRV kasetli döşeme tipi iç ünite FXLQ’ modeli de artık Daikin’in Sakarya’da bulunan fabrikasında üretilecek. 

Daikin, Türkiye’de kurduğu fabrikasının üretim skalasına yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Sakarya Hendek’te 2019 yılında VRV iç ünite üretimine başlayan Daikin Türkiye, şimdi de VRV kasetli döşeme tipi iç ünite FXLQ modelini bu fabrikada üretiyor. Hendek Fabrika’daki üretim, hem iç piyasanın ihtiyaçlarını karşılıyor hem de Avrupa pazarına ihraç ediliyor. VRV kasetli döşeme tipi iç ünite FXLQ, renovasyon ve restorasyon projelerinde sıklıkla kullanılıyor. Ayrıca şık tasarımı ve kompakt yapısıyla villalar, camiler, okullar, poliklinik odaları ve küçük ofis alanları için mükemmel bir seçenek oluşturuyor.  

Montaj avantajı ve enerji tasarrufu bir arada
Şık tasarımı ile iç ortam düzenine mükemmel uyum sağlayan VRV kasetli döşeme tipi iç ünite FXLQ modeli cihaz konfor, enerji verimliliği ve montaj esnekliğini bir arada sunuyor. Son derece sessiz çalışan ürün; villalar, okullar, poliklinik odaları ve küçük ofis alanları için mükemmel bir alternatif oluşturuyor. Saf beyaz ve demir grisi renklerden oluşan modern gövde zeminde şık bir görünüm sağlıyor. Yerden tasarruf edilmesi gereken durumlarda ünitenin ayakları sökülerek kolayca duvara monte edilebiliyor. Böylece cihazın altında birikebilecek tozlar da kolayca temizlenebiliyor. Kompakt boyutları sayesinde çok küçük montaj alanı gerektiren VRV kasetli döşeme tipi iç ünite FXLQ, sadece 23 cm olması nedeniyle pencere altında kullanıma olanak veriyor. İç ünite üzerine monte edilebilen Daikin kablolu kumanda, cihazın kolayca ayarlanabilen 3 farklı fan hızında çalışarak iç ortam sıcaklığının istenilen konfor seviyesinde tutulmasını sağlıyor. Üstün VRV teknolojisi daha iyi bir sıcaklık dağılımı sağlarken elektrik tüketimini de yüzde 30’a kadar düşürüyor.Slider Altına