Header Reklam

Daikin E-Ticarette Fark Yaratıyor

30 Kasım 2021 Dergi: Aralık-2021
Daikin E-Ticarette Fark Yaratıyor

Geçen yıl internet mağazası üzerinden satışını gerçekleştirdiği klimaların 24 saat içinde nakliye ve montajını yaparak e-ticarete yepyeni bir soluk getiren Daikin, e-ticarette fark yaratmaya devam ediyor. Türkiye’de bugüne kadar denenmemiş olan bu uygulamayla www.daikin.com.tr üzerinden tüketicilere ulaşan Daikin, pandemi döneminde sağladığı avantajlarla tam not aldı. Online ajanda seçeneğinin hayata geçmesinin ardından sistemin otomatik olarak servis ve bayi belirleme özelliği de devreye girdi. 

Daikin, geçen yıl internet mağazasından alışverişlerde bugüne kadar denenmemiş bir uygulamaya imza atarak yeni nesil e-ticaretin yolunu açmış ve sektörde fark yaratmıştı. Kendini yenilemeyi, sürdürülebilir çözümler üretmeyi ilke edinen Daikin, pandeminin de etkisiyle hız kazanan e-ticaret kanalında uygulamaya aldığı yeniliklerle tüketicilere büyük kolaylıklar sağlıyor. 

Teknolojisini internet mağazasıyla herkese ulaştırmayı hedefleyen Daikin, e-ticaret kanalında 2021 cirosunu 2020 yılına kıyasla yaklaşık %300 artırdı. Verilere göre www.daikin.com.tr adresi ise bir yıl içinde 3 milyon 812 bin sayfa ziyaret sayısına ulaştı. Doğru havanın öneminin bir kez daha altının çizildiği pandemi günlerinde Daikin markalı hava temizleme cihazlarına tüketici büyük ilgi gösterdi. 

Daikin Türkiye, online satın alma kanalına özel, Kaira sesonal split klimaları da ürün gamına ekledi. Bu cihazlar yeni nesil soğutucu akışkan R32 ile çalışıyor ve bu sayede daha çevreci ve daha verimli olma özelliği taşıyor. A++ seviyesinde soğutma performansı sunmasının yanı sıra cep telefonu ile uzaktan kontrol edilebilme özellikleri de bulunuyor.

Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde olduğu pazar yerlerine e-ticaret kanalını da ekleyen Daikin, internet sitesinde hayata geçirdiği yeni uygulamalarla tüketicisiyle olan iletişimini maksimum düzeye çıkarmayı hedefliyor. Bu amaçla online ajanda seçeneğini devreye alan Daikin, sistemin otomatik olarak servis ve bayi belirleme özelliğini de siteye kazandırdı.


Etiketler


Slider Altına