Header Reklam

Cleanroom İstanbul, Maintenance İstanbul ve Biotech Eurasia için Geri Sayım Başladı

18 Nisan 2016
Cleanroom İstanbul, Maintenance İstanbul ve Biotech Eurasia için Geri Sayım Başladı

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, 21-23 Nisan 2016 tarihlerinde eş zamanlı olarak üç farklı etkinliğe sahne olacak. Biotech Eurasia, Biyoteknoloji ve Yaşam Bilimleri Fuarı, Cleanroom İstanbul Temizoda Teknolojileri Fuarı ve Manitenance İstanbul Endüstriyel Bakım Teknolojileri Fuarı eş zamanlı olarak Lütfi Kırdar’da bilim, endüstri ve teknoloji dünyası ile buluşuyor.150 firmanın katılımcı olduğu, 1200 ürün ve markanın sergileneceği bu fuarların, 5.000 profesyonel tarafından izlenmesi bekleniyor.

Geleceğin teknolojisi, geleceğin fuarı Biotech Eurasia

“Biotech Eurasia” Biyoteknoloji ve Yaşam Bilimleri Fuarı, geleceğin teknolojisi olarak tanımlanan bu alanda ülkemizde yapılmakta olan ilk fuar olma özelliği ile son derece önemli bir işlev üstleniyor. Tıbbi, zirai ve endüstriyel alanlarda çok geniş sektörlere hizmet veren Biyoteknoloji, geleceğe yön verecek olan yepyeni çözümler sunuyor. Hem özel sektör ve Üniversitelerin hem de kamu sektörünün çok büyük yatırım alanı olan Biyoteknoloji, birbirinden zengin etkinliklerle de fuarda özel olarak ele alınıyor.

Temizoda çözümleri için uluslararası heyetler Cleanroom İstanbul Fuarı’nda

“Cleanroom İstanbul” Temizoda Teknolojileri Fuarı; sağlık tesisleri, ilaç fabrikaları, uzay sanayi ve savunma sanayinin en önemli konusu olan steril alanların teknolojileri ve tasarlanması üzerine bir etkinlik olarak ön plana çıkıyor. Türkiye, bu konuda Suudi Arabistan’dan, Tunus’a, İran’dan Kazakistan’a kadar geniş bir coğrafyada teknolojik üstünlüğü ile yönlendirici bir ülke konumunda bulunuyor. Suudi Arabistan Sağlık Bakanlığı satınalma yetkililerinin de diğer ülke heyetleri ile birlikte fuara gelecek olmaları ve ihtiyaçlarına Cleanroom İstanbul Fuarı’nda çözüm aramaları bunun en önemli göstergesi olarak öne çıkıyor.

Temizodalar konusunda üretim yapan ve projelere çözüm üreten kuruluşların bir araya gelerek kurdukları Temizoda Teknolojileri Derneği de Cleanroom İstanbul Fuarı’na destek veriyor. Birçok bilimsel ve mesleki eğitim ve etkinlik programları ile zenginleştirilen Cleanroom İstanbul, üç gün boyunca gerek ülkemizin dört bir yanından gerekse komşu ülkelerden gelecek olan profesyonelleri ağırlamaya hazır.

Ekonominin kalbi sanayi tesislerinin sürdürülebilir üretimi için endüstriyel bakım teknolojileri Maintenance İstanbul Fuarı’nda

Endüstriyel tesislerde sürdürülebilirlik ve üretimin kesintiye uğramaması için gerekli bakım teknolojilerinin yer aldığı “Maintenance İstanbul” Endüstriyel Bakım Teknolojileri Fuarı, ülkemizin sanayi üretimi açısından son derece önemli bir misyon üstleniyor. Önleyici ve kestirimci bakım teknolojileri, ölçümleme ve proses bakımı gibi hassas teknolojilerin yanı sıra ağır endüstriyel bakım tekniklerinin de yer aldığı fuar ülkemizin dört bir yanında bulunan büyük sanayi kuruluşlarının bakım mühendislerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Fuarlar aynı zamanda 45 oturumlu, 60 yerli/yabancı akademisyen ve teknik kişilerin konuşmacı olduğu bilimsel ve mesleki toplantı etkinliklerine de ev sahipliği yapıyor. Fuar alanında yer alan toplantı salonlarında 3 gün boyunca katılımcı firmalar ve akademisyenler, sunumlarıyla fuar ziyaretçilerine en yeni ürünler ve teknolojiler hakkında detaylı teknik bilgi verecekler.

Düzenleyen: Akdeniz Tanıtım A.Ş.

Tarih: 21-23 Nisan 2016 (10:00-19:00)

Yer: Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı

www.maintenanceistanbul.com www.expocleanroom.com www.biotecheurasia.com Slider Altına