Header Reklam
Header Reklam

Chillventa eSpecial: Nasıl Katılabilirsiniz? Hangi Avantajlara Sahip Olabilirsiniz?

28 Eylül 2020
Chillventa eSpecial: Nasıl Katılabilirsiniz? Hangi Avantajlara Sahip Olabilirsiniz?

13-15 Ekim 2020 tarihleri arasında, uluslararası soğutma, klima, havalandırma ve ısı pompası uzmanları topluluğu Chillventa eSpecial için çevrimiçi olarak bir araya gelecek. Sanal etkinliğin sunabileceği çok sayıda cazip fırsat bulunuyor. Kurumsal profiller ve ürün sunumlarının yanı sıra, katılımcılar sektörü etkileyen konular hakkında yüksek kalibreli bir konferans programına katılabilecek. 13 Ekim'deki Chillventa CONGRESS de bu yıl sanal olacak. En geç Ağustos ayı başlarında Chillventa eSpecial için katılımcı kaydının başlamasından sonra, bu benzeri görülmemiş sıradış zamanda, sektördeki ağ ve diyalog ihtiyacının yüksek olduğu görüldü. Chillventa eSpecial, bu ihtiyacı karşılayan bir platform olacak. Katılımcılar katılımcılar için satın alma kanalı da birkaç gün önce açıldı. Etkinlikte katılımcı kuruluş olarak yer alacaklar için üç ayrı seçenek mevcut: Bronz, Gümüş ve Altın Hizmet Paketleri.
Her üç paket de şirket logosu, iletişim bilgileri, sosyal medya kanalları ve web site bağlantıları, şirket tanıtımı ve profil bilgilerini içeriyor. Paketler ayrıca etkinliğin ziyaretçileriyle sanal eşleştirme sistemine erişim, entegre bir sohbet işlevi, görüntülü toplantılar düzenleme seçeneği ve destekleyici programdan tüm sunumlara ziyaretçi olarak erişim olanaklarını da sunuyor..
Gümüş pakette ek olarak, etkinlikten sonra tüm irtibat kişilerini içeren bir rehber listesi ve on adede kadar ürün fotoğrafı, iki PDF ve bir video ekleme seçeneği mevcut.
Altın paketin ek avantajları arasında, destekleyici programa sunum gönderme seçeneği, beş adede kadar videonun entegrasyonu, sınırsız sayıda ürün fotoğrafı ve beş adede kadar PDF bulunmaktadır. Ayrıca, doğrudan görüntülü arama ve push bildirim işlevleri ve şirketin kendi web oturumlarını barındırmasına olanak tanıyan üç adede kadar sanal yuvarlak masa oturum olanağı bulunuyor.
Chillventa eSpecial, gerçek hayattaki fiziksel bir ticaret fuarının mümkün olduğunca çok yönünü sanal dünyaya aktarmayı amaçlamaktadır. Mevcut çok sayıda iletişim aracı ve tüm katılımcıları içeren kapsamlı bir eşleştirme sistemi, bu nedenle optimum düzeyde kişisel temas sağlamak için tasarlanmış bir etkinlik platformunun temel bileşenleridir.
Chillventa eSpecial'e ilk gün Chillventa CONGRESS, ikinci ve üçüncü günlerde yüksek niteliğe sahip bir sunum programı eşlik edecek.

Chillventa CONGRESS: 13 Ekim Salı
Chillventa CONGRESS’in sanal versiyonu, uzmanlara güncel endüstri sorunları hakkında kapsamlı bilgiler sağlayacak. Uluslararası üne sahip konuşmacılar, Ar-Ge ve uygulamalardan elde ettikleri bilgileri paylaşacaklar, Avrupa ve dünyadaki mevcut yasal mevzuatlar hakkında bilgi verecekler.
İki paralel akış, bir dizi konuyu kapsayacak:

 • Ticari ve Endüstriyel Uygulamalar için Isı Pompalama Teknolojileri (IZW) ve ASERCOM + EPEE Sempozyumu
 • 6. İnovasyon Günü Soğutma Teknolojisi (TU Dresden, DKV ve IZW) ve veri merkezlerinin (DKV) enerji tasarruflu iklimlendirmesi

Sunumların yanı sıra sanal panel tartışmaları da olacak. İlk yayın İngilizce, ikincisi Almanca olacak.
Chillventa CONGRESS katılımı için: www.chillventa.de/ticket

Katılımcı Sunumları: 14 Ekim Çarşamba ve 15 Ekim Perşembe
İkinci ve üçüncü günlerdeki üç paralel akışta, uluslararası katılımcıları, dernekleri ve kurumları temsil eden konuşmacılar; soğutma, klima, havalandırma ve ısı pompası sektörlerine yönelik bileşenleri, sistemleri ve uygulamaları kapsayan çerçevede endüstriye genel bir bakış sunacak:

 • Koronavirüs pandemisi bağlamında soğutma ve klima sistemleri hakkında çeşitli perspektifler ve en son bilgiler
 • Genel enerji verimliliği ve enerji tasarrufu için en son ürün geliştirme çalışmaları ve yenilikçi çözümler
 • İllegal soğutucu akışkanlar hakkında ne yapılabilir?
 • Soğutma ve ısı pompası uygulamaları için yanıcı olmayan düşük GWP soğutucu akışkanlar, kaçak tespiti için sensörler, geri dönüşüm, döngüsel ekonomi ve eko-verimlilik modeli gibi soğutucu akışkanların çeşitli yönleri
 • R717 soğutucu akışkan yükünün azaltılması, yarı hermetik kompresörler
 • Yeni soğutucu yağları
 • Kompresör verimlilik ölçümleri ve sertifika programları
 • R717, R744 ve R290 (eurammon)
 • Fanlar (EVIA)
 • Filtreler (VDMA)
 • Yanıcı soğutucu akışkanların (Bfs) kullanılması
 • Isı pompaları: Endüstriyel uygulamalar (AIT Avusturya)
 • Müstakil ve yarı müstakil evlerde, konut geliştirmelerinde kullanım için ısı pompaları (Fraunhofer ISE, Almanya)
 • Özellikle sektördeki işletmeler için veri güvenliği ve sanal araçları (VDKF) kullanma konusunda bilinçli karar

eSpecial eşleştirme sistemi için ilk katılım süreci
Chillventa eSpecial'e kaydolduktan sonra, katılımcılar "deneme" aşamasını başlatmaya davet edilir. Bu kısa kayıt süreci, her katılımcı tarafından doldurulacak kısa bir anketle başlar. Soruları yanıtlayarak, bireysel profilinizi tanımlayabilir ve diğer katılımcılara kim olduğunuzu, ne sunduğunuzu ve hangi ürün veya çözümlerle ilgilendiğinizi gösterebilirsiniz.
Yerleştirme sürecinde elde edilen bilgilere dayanarak, Chillventa eSpecial'in temel algoritması, verileri diğer etkinlik katılımcılarınınkilerle (sergi şirketlerinden personel dahil) karşılaştırır ve ardından potansiyel iş bağlantıları olarak "en iyi eşleşmeleri" önerir. Bu, sadece birkaç tıklama ile tüm katılımcıların sistematik olarak doğru insanları hedefleyebileceği, uygun ürünleri, uzmanlığı ve çözümleri bulabileceği anlamına gelir.
Ancak, Chillventa eSpecial'daki diğer herhangi bir katılımcıyla doğrudan canlı iletişim kurulabildiğinden, sohbet mesajları veya görüntülü toplantılar gibi çeşitli iletişim araçları için mevcut olan eylemler, sadece "en iyi eşleşmeler"le sınırlı değildir.
Kapsamlı bir SSS bölümü ve katılımcı kaydı ile ziyaretçi bilet mağazasına bağlantılar için: www.chillventa.de/especial-participation