Header Reklam

Chillventa Dijital eSpecial Etkinliği Ekim Ayında Yapılacak

21 Temmuz 2020 Dergi: Ağustos-2020

13-15 Ekim tarihleri arasında Chillventa eSpecial, uluslararası soğutma, iklimlendirme, havalandırma ve ısı pompası sektörüne üç gün boyunca endüstri enformasyonu, diyalog ve inovasyon sunacak. eSpecial sanal etkinliği bu yıl ilk kez düzenlenecek. Chillventa, dünyanın önde gelen soğutma teknolojisi fuarı olarak etkinliğin ruhunu ve motivasyonunu dijital dünyaya taşıyacak. Her zaman olduğu gibi, Chillventa eSpecial'daki katılımcılar temas kurabilecek, ağlarını geliştirebilecek, bilgi paylaşabilecek ve sektördeki yeni ürünleri, projeleri ve gelişmeleri tartışabilecek. Etkinliğin odak noktası “Chillventa Bağlantı Uzmanları” teması olacak.

Chillventa Direktörü Daniela Heinkel, "Son haftalarda, Nürnberg fuar alanında canlı bir etkinlik olmadığında, müşterilerimizin en azından dijital ortamda yoğun bilgi paylaşımı sunan bir endüstri platformu sunmamıza dair beklentileri eSpecial ile şekillendi. Chillventa eSpecial, sektörümüzün ilgi ve beklentilerine verdiğimiz bir yanıttır ve dünyanın önde gelen soğutma teknolojisi fuarının büyük bir kısmını sanal ortamda yansıtacaktır” dedi.

Chillventa CONGRESS, Chillventa eSpecial'nın ilk günü olan 13 Ekim Salı günü yapılacak. Dünya çapındaki üst düzey uzmanların buluşacağı, uluslararası bir kongre programı ile şirket tanıtımları ve ürün sunumları katılımcılara açık olacak. 2. ve 3. günlerde dijital etkinlik, katılımcı şirketlerin son derece profesyonel sunumlarına odaklanacak.

Heinkel sözlerine şöyle devam ediyor: “Chillventa eSpecial ile dijital etkinliğin tüm süresi boyunca doğrudan ve kişisel etkileşime özellikle değer veriyoruz. Tıpkı fuar alanında gerçekleşen etkinliklerimizde olduğu gibi. Chillventa'nın soğutma, iklimlendirme, havalandırma ve ısı pompası sektörü için uluslararası iş platformu olduğunu unutmamalıyız. Bu yıl Nürnberg'deki fuar alanında birbirimizi şahsen göremezsek de, Chillventa eSpecial'da, web üzerinden müşterilerimizle buluşmanın tadını çıkarabiliriz.”

2020'de Arabuluculuk ve Profesyonel Diyalog Geliştirmek, Yüksek Öncelik Taşıyor
Etkinlik sırasında, bir dizi iletişim seçeneği, katılımcı şirketlerin ve bireylerin birbirleriyle hızlı bir şekilde iletişim kurmalarını sağlayacak. Örneğin, akıllı bir eşleştirme sistemi, tüm etkinlik katılımcılarına gereksinimlerini en iyi karşılayan kişilerle ilgili önerilerde bulunacak. Diğer hizmetler arasında iş arkadaşlarıyla tanışmak için sohbet odaları ve diğer birçok seçenek yer alacak, sektörden yeni ve yenilikçi ürünler ve haberleri doğrudan izleyip öğrenmek mümkün olacak.

Bu yılki Chillventa eSpecial hakkında ilk bilgi için: www.chillventa.de/first-information