Header Reklam
Header Reklam

Chillventa 2024 Rüzgarı Çok Güçlü Esecek

27 Aralık 2023
Chillventa 2024 Rüzgarı Çok Güçlü Esecek

8-10 Ekim 2024 tarihleri arasında Nürnberg'de düzenlenecek olan Chillventa, bir kez daha soğutma, klima, havalandırma, ısı pompası, yalıtım teknolojisi ve otomasyon alanındaki önemli trendleri ve yenilikleri sergileyecek. Forumlar, özel sunumlar ve rehberli turlar da dahil olmak üzere heyecan verici ve geniş kapsamlı destekleyici program için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Ticaret fuarından bir gün önce düzenlenecek olan Chillventa CONGRESS, bir kez daha yüksek nitelikli bir bilgi paylaşım platformu olacak.
NürnbergMesse Chillventa Direktörü Daniela Heinkel; "Muhteşem Avrupa Isı Pompası Zirvesi 2023'ün başarısından güç alarak, şimdi tamamen Ekim 2024'te Nürnberg’te yapılacak bir sonraki Chillventa büyük buluşmasına odaklanmış durumdayız. Dünyanın dört bir yanından gelecek katılımcılar, önümüzdeki yıl sonbaharda düzenlenecek bu çarpıcı etkinliği dört gözle bekliyor. Stant alanlarının %95'i şimdiden alınmış durumda. Şimdiden heyecan verici üç fuar gününü dört gözle bekliyoruz" diyor.
Şu anda kayıtlı olan tüm katılımcılar, Chillventa web sitesindeki düzenli olarak güncellenen, kapsamlı katılımcı ve ürün veritabanında yer alıyor. www.chillventa.de/en/exhibitors-products
Chillventa 2024 için salon planları da halihazırda çevrimiçi olarak mevcut. www.chillventa.de/en/exhibit/plan-your-stand/floor-plan
Kapsamlı etkinlik destek programı
Heinkel, "2024 yılında da ziyaretçiler, her zaman sektörü etkileyen en son trendler ve konular doğrultusunda geliştirilen geniş kapsamlı bir destek programını da dört gözle bekliyor" diyor.
Dört uzmanlık forumu, mükemmel bilgiyi ilk elden sunacak. Forumların üçünde katılımcılar; uygulamalar, eğitim ve uygulama kuralları, iklimlendirme, havalandırma, ısı pompaları ve soğutma teknolojisi gibi konuları kapsayan en yeni ürün ve çözümlerini uzmanlara aktaracak. Dijitizasyon için Pratik Bir Rehber forumu da 2024 yılında vasıflı ticaret işletmeleri için tavsiyeleri ele alacak. Destekleyici programın sunacağı çok daha fazla şey var: Çok sayıda özel sunum, rehberli turlar ve Almanya Soğutma Teknisyenleri Şampiyonası gibi yarışmalarla Chillventa bir kez daha büyük bir katma değer sağlayacak. Mehrmacher Platformu, JobMatch özel sergi alanında yenilikçi "tersine işe alım" yaklaşımını sunacak. Potansiyel işverenler olarak, Chillventa'daki şirketler kalifiye personel için boş pozisyonlarını bu platformda duyurabilecek.
Yüksek kalibreli konuşmacılar, her zaman olduğu gibi fuardan bir gün önce düzenlenen Chillventa Kongresi'nde araştırma, geliştirme ve endüstriyel uygulamalardan elde ettikleri uzmanlıklarını paylaşacak.