Header Reklam

Chillventa 2022, Yeniden Nürnberg’te Önemli Bir Buluşmaya Ev Sahipliği Yapacak

26 Kasım 2021
Chillventa 2022, Yeniden Nürnberg’te Önemli Bir Buluşmaya Ev Sahipliği Yapacak

Avrupa Isı Pompası Zirvesi'nin bu yılki olağanüstü başarısının ardından, Chillventa hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. NürnbergMesse'nin Avrupa Isı Pompası Zirvesi ve Chillventa Organizasyonlarının Direktörü Daniela Heinkel “Avrupa Isı Pompası Zirvesi, tekrar yüz yüze görüşmenin ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Bu olumlu ivmeden güç alarak, Chillventa'nın 2022 organizasyonuna tazelenen coşkumuzla başlıyoruz ”diyor. 
Dünyanın önde gelen soğutma teknolojisi fuarı, uluslararası soğutma, iklimlendirme, havalandırma ve ısı pompası topluluğunun yüz yüze ağ oluşturmak, yenilikleri keşfetmek ve tartışmak için tekrar bir araya geleceği 11-13 Ekim 2022 tarihleri arasında Nürnberg'de canlı olarak gerçekleştirilecek. Etkinlik, her zamanki gibi, endüstriyi etkileyen sorunlara yanıt verecek yüksek kalibreli Chillventa KONGRESİ ile fuardan bir gün önce başlayacak. Potansiyel katılımcılar, sektör takviminde öne çıkan bu etkinliğin bir parçası olmak için stantlarını şimdiden kolayca ve kolayca çevrimiçi olarak rezerve edebiliyor. Chillventa 2022, yeniden soğutma, klima, havalandırma ve ısı pompası teknolojilerinin yanı sıra yalıtım teknolojisi, kontrol teknolojileri ve otomasyona dikkat çekecek. 

Daniela Heinkel, "Avrupa Isı Pompası Zirvesi'ndeki konuşmacılardan ve delegelerden gelen harika geri bildirimlerle motive olarak, şimdi Chillventa 2022 için yoğun hazırlık aşamasına başlıyoruz. Kişisel etkileşim artık her zamankinden daha önemli ve beklentiler çok iyi. Ekim 2022'de Chillventa'nın bir kez daha en son trendlerin barometresi olacağından ve sektör içinde olağanüstü bilgi aktarımı için bir mekan sağlayacağından çok memnunuz ”diyor. 
Chillventa 2022'nin Önemli Noktaları 
Endüstrinin önde gelen oyuncularından sayısız yenilik içeren ve endüstrinin tümünü kapsayan ürün yelpazesinin yanı sıra, prestijli katılımcılarıyla Chillventa; bilgi paylaşımı, ağ oluşturma ve Chillventa'ya Güç Verme gibi etkileyici ve geniş kapsamlı bir destek programı da sunuyor. 
Yenilikler Hakkında Bilgilenme Etkinliğin Merkezinde Yer Alıyor 
Fuardan bir gün önce başlayan Chillventa KONGRESİ, sektörü etkileyen konulara en yüksek profesyonel düzeyde içgörü sağlıyor. Chillventa sırasında sergi katlarındaki çeşitli forumlar, yenilikler ve trendler hakkında bilgiler sağlarken, özellikle kursiyerler ve çıraklar için ilginç özel sunumlar, rehberli turlar ve geziler, dünyanın önde gelen soğutma teknolojisi fuarının yüksek kalibreli destek programını tamamlayacak. 
2022 için Anahtar Konular 
• Sistemlerin enerji performansı nasıl geliştirilebilir? 
• Soğutma sistemleri enerji geçişini kolaylaştırmaya nasıl yardımcı olabilir? 
• Soğutucu akışkanlarda son durum nedir? 
• “Hibrit sistemler” trendinde neler oluyor? 
Chillventa 2022'deki diğer önemli konular, ilaç segmentinde döngüsel ekonomi ve soğuk zincir olacak. 
Chillventa 2022'ye katılmak için stantlarını şimdiden kolayca ve çevrimiçi olarak rezerve edebilirler. Diğer tüm bilgiler ve kayıt bağlantısı için: www.chillventa.de/en/become-an-exhibitor 
Avrupa Isı Pompası Zirvesi 2021 Büyük Bir Başarıya İmza Attı 
Uluslararası ısı pompası topluluğu, mevcut pazar gelişmeleri, Ar-Ge konuları ve ısı pompası uygulamalarındaki eğilimler hakkında iki günlük birinci sınıf bilgi aktarımının keyfini çıkardı. 26 ve 27 Ekim 2021'de Chillventa tarafından desteklenen 7. Avrupa Isı Pompası Zirvesi'ne 26 farklı ülkeden 260'tan fazla uzman katıldı. Ekipman üretiminde yenilikçi teknolojiler ele alındı, endüstriyel ve ticari uygulamalarda, soğutucu akışkanlarla ilgili konular ve hibrit sistemlerin ve yüksek sıcaklıklı ısı pompalarının kullanımı hakkında 34 tanınmış konuşmacı ile tartışmalar, katılımcılar için çok verimli oldu. Fuarın fuayesinde, Kongre’ye eşlik eden sergide 16 firma ve kurum, hizmetlerini ve ürün yeniliklerini profesyonel izleyicilere sundu. 
Heinkel; “Çalkantılı bir dönemden sonra, 26 ülkeden 260'tan fazla delege, uluslararası ısı pompası uzmanları için Avrupa Isı Pompası Zirvesi'nin önemini pekiştiriyor” dedi.