Header Reklam
Header Reklam

Chillventa 2022 Fuarı Ziyaretlerini Planlamak Kolaylaştı

17 Eylül 2022
Chillventa 2022 Fuarı Ziyaretlerini Planlamak Kolaylaştı

NürnbergMesse, ekstra hizmet gereksinimlerine odaklanarak, Nürnberg ulaşım ve konaklama ihtiyaçlarının en iyi şekilde planlanmasına yardımcı olmak için ziyaretçilerine birçok araç sunuyor.

Bir aydan az bir zaman sonra, 11-13 Ekim 2022 tarihleri ​​arasında dünyanın önde gelen soğutma teknolojisi fuarı Chillventa, uluslararası soğutma, klima, havalandırma ve ısı pompası camiasını Nürnberg'de buluşturacak. Fuar süresi boyunca sekiz sergi salonunda 800'den fazla katılımcı kuruluşun iklimlendirme, havalandırma sistemleri, ısı pompaları, soğutma sistemleri, yalıtım ve akıllı kontrol sistemleri alanlarındaki yenilikçi ürün ve çözümlerine ev sahipliği yapacak. Üst düzey nitelikteki Chillventa CONGRESS, fuardan bir gün önce, 10 Ekim'de başlayacak.

NürnbergMesse, ziyaretçilerine planlamalarını kolaylaştıracak birçok araç sunuyor

Son teknolojik alt yapıya sahip web sitesi www.chillventa.de  takip etmeyi kolaylaştıracak şekilde yapılandırılmıştır. İngilizce ve Almanca dil seçeneği mevcuttur ve fuar ziyaretçilerine Chillventa 2022 için bilet alma fırsatından çok daha fazlasını sunar: Seyahatle ilgili ipuçları fuar alanına, otel rezervasyon hizmetlerine, katılımcılar ve ürün gruplarına, destekleyici etkinlik programlarına ilişkin tüm önemli bilgiler web sitesinde mevcuttur. Tüm bunlar, ziyaretçilerin fuar başlamadan önce en iyi şekilde hazırlanmasını sağlayacaktır.

Araba, tren veya uçak: Fuar Merkezine giden en hızlı yol

Nürnberg Albrecht Dürer Havalimanı, birkaç kez çok önemli “Business Traveller Ödülü”nü kazandı ve bu nedenle Almanya'nın en iyi havalimanları arasında sayılıyor. Yolcular, hızlı işlem, havaalanı içinde gerekli noktalar arası kısa mesafeler ve şehir merkezine yakınlığı gibi avantajları takdir ediyor. Nürnberg'in metro ağı ve taksi hizmetleri, ziyaretçileri havaalanından doğrudan fuar alanına sadece 25 dakikada ulaştırabiliyor. Ulusal ve uluslararası uzun mesafe trenleri, Nürnberg Merkez İstasyonu'nu Almanya ve Avrupa'nın geri kalanına bağlıyor. Buradan fuar alanına metroyla sadece sekiz dakikada ulaşmak mümkün. Arabayla gelenler için birçok otobana hızlı erişim ve Avrupa'nın önde gelen trafik ve park kontrol sistemi, yolculuktaki komplikasyonları ortadan kaldırıyor.

Çeşitli seyahat seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi: www.chillventa.de/en/all-about-the-exhibition/travel

Özellikle fuar katılımcı ve ziyaretçilerine özel otel rezervasyon sistemi

Zaman alan aramalar olmadan mükemmel konaklamayı bulmak için özel olarak geliştirilen rezervasyon sistemi, iki ila beş yıldızlı segmentte Nürnberg ve metropol bölgesinde bir dizi otel alternatifi sunuyor. Fuar katılımcıları rezervasyon sürecini hızlandırmak için önceden doldurulmuş şirket bilgilerinden ve özel rezervasyon koşullarından yararlanabilir.

https://hotels.nuernbergmesse.de/en/fair/100004

Katılımcıları ve ürün gruplarını önceden keşfedin

Üç günlük fuar yakında başlayacak. Bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler, kat planına ek olarak katılımcı ve ürün veri tabanı hakkında önceden bilgi sahibi olmak isteyecektir. Firma türüne, ülkeye ve yeni ürün geliştirmelerine göre anahtar kelime bazlı arama ve filtreleme seçenekleri, ziyaretçilerin daha detaylı hazırlanmalarına olanak tanır. Firma tanımı ve sergilenen ürünlerin yanı sıra, ziyaretçilerin önceden randevu alabilmeleri için katılımcı profillerinde iletişim bilgileri de yer alıyor. Daha iyi yönlendirme sağlamak için ana ürün grupları indirilebilir kat planında renk kodlarına göre tanımlanmıştır.

www.chillventa.de/en/exhibitors-products

Kat planını:

www.chillventa.de/en/all-about-the-exhibition/finding-your-your-the-venue-the-venue/floor-plan

Zengin etkinlik programına genel bakış

2022'de Chillventa'daki destekleyen etkinlik programı şimdiye kadarki en kapsamlı program olacak. Chillventa CONGRESS ve dört ticaret forumunda (dijitalleşmeye ayrılmış yeni bir forum dahil) 160'tan fazla uzman sunumuna ek olarak, bu yıl bir kez daha profesyonel rehberli turlar ve yanıcı soğutucu akışkanların ve ısı pompalarının ele alındığı iki özel sunum olacak. Yeni eklenenler arasında Job Corner, “WorldSkills Competition 2022 Special Edition” profesyonel dünya şampiyonaları ve Federal Beceri Yarışması yer alıyor.

www.chillventa.de/en/events-programme

Fuar katılımcılarını korumaya yönelik önlemler

Havalandırma, daha düzenli temizlik aralıkları ve dezenfektan dağıtıcıları, yüz yüze iş bağlantıları için güvenli bir ortam sağlayacak. Etkinlikler şu anda resmi Covid-19 koşullarına tabi değildir. Bununla birlikte, gerekirse, enfeksiyon riskine bağlı olarak herhangi bir zamanda maske veya sosyal mesafe gibi resmi gereklilikler yeniden getirilebilir. NürnbergMesse bu konuda düzenli istişarelerde bulunmakta ve mevcut duruma göre koruyucu tedbirlerini sürekli olarak yerinde güncellemektedir. Bu nedenle, ticari ziyaretçiler en son gelişmeleri düzenli olarak gözden geçirmeli ve etkinliklere katılmadan kısa bir süre önce tekrar kontrol etmelidir: www.chillventa.de/protective-measures

Bilet satın alma ve kuponları kullanmak sadece çevrimiçi yapılabilecek

Chillventa günlük biletleri (29 Euro), sınırsız giriş biletleri (41 Euro), Chillventa CONGRESS biletleri ve diğer özel biletler sadece önceden online olarak alınabilir. www.chillventa.de/en/visit

Chillventa'nın ziyaret saatleri; 09:00 – 18.00 arasıdır.

Chillventa CONGRESS, 10 Ekim 2022 Pazartesi günü saat 10:00 - 18:00 arasında yapılacaktır.

Sosyal Medyada gelişmeleri takip için:

Facebook > @chillventa
LinkedIn > @chillventa
Twitter > @chillventa


Etiketler