Header Reklam
Header Reklam

Cem Özyıldırım Yeniden KBSB Başkanı Oldu

17 Haziran 2022 Dergi: Temmuz-2022
Cem Özyıldırım Yeniden KBSB Başkanı Oldu

1985 yılından bu yana Kazan ve Basınçlı Kap sanayisi ve bu sanayinin bileşeni konumundaki yardımcı ekipman ve hammadde tedarikçilerinin çatı kuruluşu olan Kazan ve Basınçlı Kaplar Sanayicileri Birliği (KBSB), Olağan Genel Kurul toplantısını gerçekleştirdi. Yönetim kurulu seçimlerinin yapıldığı genel kurulda oy birliğiyle KBSB Yönetim Kurulu Başkanı Cem Özyıldırım ile yola devam etme kararı alındı.

15 Haziran Çarşamba günü Gökçe Brülör sponsorluğunda Cemile Sultan Koru Restoran’da düzenlenen genel kurulda; KBSB’nin dönem faaliyetleri, ileriye dönük projeleri, sektörün problemleri ve sektör için Türkiye pazarının 10 katı büyüklüğünde bir pazar hacmine sahip olan Orta Asya ülkelerindeki iş fırsatları ele alındı. 

Toplantıya katılan İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şanal, konuşmasında İSİB’in sektörün ihracat pazarlarını genişletmeye yönelik faaliyetleri hakkında bilgiler paylaştı. 

İkinci kez başkan seçilerek güven tazeleyen Cem Özyıldırım, genel kurulda yaptığı konuşmada: “Isıtma sektörü olarak birçok lokomotif sektörü de bünyemizde barındırıyoruz. Hedefimiz hem sektörümüzün hem de lokomotif sektörlerimizin büyümesine dolayısıyla da ülke ekonomisinin gelişimine katkı sağlamak. Yeni dönemde de üzerimize düşeni yaparak çalışmalarımızı hızlandıracağız. Bu kapsamda sektörümüzün gelişimine katkı sağlayacak tüm adımları üyelerimizle birlikte atacağız” dedi. 

Kazan ve Basınçlı Kaplar Sanayicileri Birliği’nin ( KBSB ) yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:
TERMOISI AŞ    CEM ÖZYILDIRIM
AKKAYA ISI AŞ    A.CEVAT AKKAYA
ERENSAN AŞ    EFKAN ÇEVİKER
GEDİK TERMO VANA AŞ    MUSTAFA KOÇAK
ATECH END. LTD.    AYHAN YILMAZ
BARIŞ TEKNOLOJİ LTD.    HAMDİ HOPLAMAZ
ÖNMETAL DÖK. SAN. AŞ    LEVENT ÖNGÖR

Denetleme kurulu:
BERSEY LTD.    AKIN EROL
ÜNLÜSOY LTD    MEHMET ÜNLÜSOY
GÖKÇE BRÜLÖR AŞ    AHMET İLHAN

Disiplin kurulu:
ÖZMAKSAN ISI AŞ    AHMET YAĞCI
EROĞLU ISI AŞ    MEHMET EROĞLU
AKTES KAZAN LTD.    SAFFET AKKUŞ