Header Reklam

Carrier’dan Bina Sahipleri ve Tesis Yöneticileri için Önemli Webinar

02 Aralık 2021
Carrier’dan Bina Sahipleri ve Tesis Yöneticileri için Önemli Webinar

Alarko Carrier, düzenleyeceği “Daha Sağlıklı Bir Gelecek İç Mekanlarda Başlar: Ticari Yapılar” İsimli webinarda, işyerine geri döndüklerinde çalışanların refahı konusunda anlamlı ve kalıcı etki yaratabilmek için bina sahipleri ve tesis yöneticilerinin neler yapabileceğini anlatacak. 8 Aralık 2021 Çarşamba günü 12.00-13.15 saatleri arasında düzenlenecek webinara konuşmacı olarak Dr. Joseph G. Allen, DSc, MPH, Greg Alcorn (Sağlıklı Binalar Başkan Yardımcısı), Vineet Kashyap (Global Ticari Havalandırma ve İklimlendirme Ekipmanları Yönetici Direktörü) ve Ashun Jilani (LenelS2 Genel Müdürü, EMEA) katılacak. Webinar, katılımcılara kolaylık olması açısından Türkçe olarak da yayınlanacak. 
Webinar, katılımcılarına iç mekân hava kalitesinde sağlanabilecek iyileştirmelerin, kullanım düzeylerini yönetmenin, fiziksel temas noktalarını azaltmanın ve güven veren, başarılı bir geri dönüş sürecine yönelik güvenlik müdahale planlarını güncellemenin inceliklerini aktaracak. Bunun yanı sıra aşağıdaki konularda da uzmanlardan bilgi almak mümkün: 
• Ticari yapılarda iç mekân hava kalitesini bilime dayalı ve çalışanların performans, üretkenlik ve konforunda olumlu etkiler yaratan bir yaklaşımla geliştirmek.
• Binaları kullananların gerek refahında gerek hemen gerekse uzun vadede gelişme sağlayabilecek şekilde havalandırma ve iklimlendirme sistemlerinin aşamalı olarak değiştirilmesi ve/veya ticari yapılarınızın mevcut havalandırma sistemlerine uygun olarak tasarlanmış ek çözümleri uygulamak.
• Erişimi özelleştirme, temas noktalarını azaltma, kullanımı yönetme ve toplu bildirimleri dağıtma amacına yönelik olarak erişim kontrolü ve mobil yetkilendirme teknolojilerinden yararlanmak.
• Sosyal mesafeyi göz önünde bulundurarak ve sık kullanılan geçişlerdeki kullanımı azaltarak yangın güvenliği ve acil durum yanıt planlarını yenilemek.
• Ticari yapılarda bilime dayalı bir yaklaşımla yeniliklerin itici gücü olan uzmanlarla canlı soru-cevap oturumlarına katılmak.
• Havalandırma ve iklimlendirme ekipmanlarının, kontrol veya bina otomasyon sistemlerinin yaşından ya da durumundan bağımsız olarak bina sahipleri, tesis yöneticileri ve mühendislerin iç mekân hava kalitesini değerlendirerek optimize edebilmek için atabilecekleri belirli adımları öğrenmek.
 

Konuşmacılar


Dr. JOSEPH G. ALLEN, DSc, MPH
Dr. Allen, Harvard T.H. Chan Halk Sağlığı Fakültesinde doçent olarak görev yapmaktadır ve Sağlıklı Binalar konusunda uluslararası ölçekte tanınmış bir uzman olarak COVID-19'a verilen yanıtı yönlendirmede başı çeken kişiler arasındadır.
 Yazıları Wall Street Journal, Harvard Business Review, National Geographic, Time, NPR, Newsweek, Washington Post, New York Times ve Fortune gibi yayınlarda kitlelere ulaşmıştır. Dr. Allen'ın araştırmaları bilimsel dergilerde önemli yer bulmuş olup Indoor Air ve Journal of Exposure Science and Environmental Epidemiology dergilerinin de Yardımcı Editörü olarak görev yapmaktadır.     
 

GREG ALCORN / Sağlıklı Binalar Başkan Yardımcısı 
 Bugün sağlıklı binalar ve evler konusu hiç olmadığı kadar fazla dikkat çekmektedir. Sağlıklı iç mekânlar deyince akla gelen yalnızca bir anlık bir deneyim değildir. Bu mekânları sunan yapılar bir akım halini almıştır. Bu noktada Carrier da havalandırma ve iklimlendirme, yangın ve güvenlik konularında eşsiz bir ürün gamıyla başı çekmektedir. Bu webinarda Greg sektörden bir dizi uzmanın katıldığı bir paneli yönetecektir. Mevcut görevine atanması öncesinde Carrier'ın dağıtım operasyonlarında giderek artan sorumlulukları olan bir dizi pozisyonda çalışmış, kanal yönetimi ve iş geliştirme faaliyetlerinde görev almış ve Carrier'ın Kuzey Amerika Ticari Ekipman faaliyetleri ve Global Ortak Girişim Ortaklıkları yapılanmasına liderlik etmiştir.
 

VINEET KASHYAP / Global Ticari Havalandırma ve İklimlendirme Ekipmanları Yönetici Direktörü 
 Vineet Kashyap Carrier'a 2005 yılında Asya-Pasifik bölgesinde Liderlik Grubu Üyesi olarak katılmıştır. Carrier ve United Technologies'te çalıştığı yıllar boyunca iş birimi liderliği, satış, satış sonrası hizmetler, fabrika operasyonları, strateji, pazarlama ve iletişim alanlarında çok sayıda görevde bulundu. Ocak 2021 itibarıyla Carrier'ın Global Ticari Havalandırma ve İklimlendirme Ekipmanları iş kolunun Yönetici Direktörü olarak atanmıştır.

ASHUN JILANI / LenelS2 Genel Müdürü, EMEA 
 Ahsun 10 yılı aşkın bir süredir LenelS2'de çalışmıştır. Bundan önceki görevi ise LenelS2 OnGuard'ın Ortadoğu Başkan Yardımcılığı idi. Ahsun teknoloji ve danışmanlık sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip olup, geçmişte ABD'de Oracle ve IBM bünyesinde çalışmıştır. Ayrıca Virginia Üniversitesinde Sistem Mühendisliği alanında lisans ve MBA eğitimini tamamlamıştır.

Webinara kayıt ve katılım için: https://carrier.zoom.us/webinar/register/1816367365004/WN_InQKUgqzT0KY04exQGl4gw?spMailingID=33925306&spUserID=NDU4MTM5NTU0MTc1S0&spJobID=2064521564&spReportId=MjA2NDUyMTU2NAS2 

Önemli Bilgilendirme: Webinar ilginizi çekiyorsa ama o saatte sunum ve soru-cevap oturumuna katılmanız mümkün değilse, kayıt yaptırmanız durumunda webinar oturumu kaydedildikten sonra size de bir bağlantı adresi gönderilecektir. Bu davetiyeyi ilgilenebileceğini düşündüğünüz başka kişilere de gönderebilirsiniz. Slider Altına