Header Reklam
Header Reklam

CAREL, 2018 Eurovent Zirvesi'nin Bağlantı Ortağı Oldu

21 Haziran 2018 Dergi: Temmuz-2018
CAREL, 2018 Eurovent Zirvesi'nin Bağlantı Ortağı Oldu

Klima, soğutma, ısıtma, nemlendirme ve evaporatif soğutma sistemleri için kontrol çözümlerinde dünya liderlerinden CAREL, İspanya'nın Seville kentinde 25-28 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan 2018 Eurovent Zirvesi'nin resmi “Bağlantı Ortağı” (sponsor) oldu. Avrupa’nın önemli HVACR kanaat önderlerinin bir araya geleceği etkinlikte, HVACR kontrol çözümlerinin küresel liderlerinden CAREL, “Bağlantı Verimliliği”ni sergileyecek.
F-gazlı hazır çözümler, yüksek verimlilik ve geniş kapsamlı bağlantılar gibi ana temalardaki CAREL sunumları, Eurovent Zirvesi boyunca ilgi çekecek. İtalyan şirket aynı zamanda zirvede, Eurovent Derneğinin 60. yıldönümünü kutlamak için düzenlenen “Eurovent’in 60 Tonu - Özel Yıldönümü Etkinliği” ana sponsoru oldu.

CAREL HVAC/R Bilgi Merkezi Müdürü Biagio Lamanna, “2014'teki ilk etkinlikten bu yana, Eurovent Zirvesi, Avrupa'nın tüm büyük kanaat önderlerini ve tüm büyük üreticilerini bir araya getiren, sektörümüz için anahtar role sahip bir etkinlik haline geldi. Bu yılki Zirve Toplantısı, ‘bağlantı’ya (connectivity) odaklandığından, komple IoT platformumuza ve hizmetlerimize dikkat çekmek için sponsor olmak istedik. Ayrıca etkinliğin zamanlaması da iş bağlantıları geliştirmek için harika. 27 Eylül Perşembe akşamı, sizleri Hacienda el Vizir'de geleneksel gösteriler ve muhteşem bir Endülüs Flamenko programı bulunan unutulmaz bir etkinliğe davet ediyoruz.”

Bu yılki Eurovent Zirvesi, Güney Avrupa pazarlarına odaklanacak. Yıldönümü etkinliğinin yanında programda, Denizcilik Müzesi'nde Eurovent İnovasyon/HUB, İspanyol federasyon CONAIF tarafından İspanya'da tesisatçılar için özel bir atölye çalışması ve AEFYT ve AFEC (İngilizce ve İspanyolca) tarafından düzenlenen İspanyol Sanayi Sempozyumu yer alıyor. Etkinlikte CAREL mühendislerinden Miriam Solana da HVACR sektöründe IoT deneyimlerini paylaşacak.

2018 EUROVENTSUMMIT etkinliğine kayıt olmak için: www.eurovent-summit.eu