Header Reklam
Header Reklam

Cantaş, Tedarikçi Ödüllerine Bir Yenisini Daha Ekledi

08 Kasım 2018 Dergi: Kasım-2018
Cantaş, Tedarikçi Ödüllerine Bir Yenisini Daha Ekledi

HVAC ve soğutma pazarının 1979 yılından beri lider tedarikçilerinden biri olan Cantaş, gösterdiği tedarik performansı ve servis kalitesi sebebiyle, uluslararası ekipman-makine üreticisi firmalar tarafından takdir edilmeye ve ödüllendirilmeye devam ediyor. 130 yılı aşkın tecrübesiyle 150’den fazla ülkede faaliyet gösteren, ısıtma, havalandırma, iklimlendirme, soğutma ve bina yönetim sistemlerinde ekipman, otomasyon ve servis sağlayıcısı Johnson Controls, İzmir Ege Serbest Bölge’deki üretim tesislerine malzeme tedarikinde bulunan Cantaş’ı, 2018 En İyi Tedarikçiler Ödüllerinde “Bronz” ödüle layık gördü. Bronz ödül, Johnson Controls firmasının EMEA tedarikçileri arasında Başarı Sıralamasında ilk yüzde 5’e giren tedarikçilere veriliyor.

30 Ekim-1 Kasım tarihleri arasında İspanya’nın Sevilya şehrinde organize edilen 2018 Johnson Controls EMEA Tedarikçi Gününe, başta Avrupalı firmalar olmak üzere birçok tedarikçi davet edildi.

Johnson Controls tedarikçileri, organizasyonun ilk gününün akşamında düzenlenen kokteylde bir araya geldi. Tedarikçilerin kendi aralarında da bir network oluşturmasını amaçlayan kokteyle üst düzey katılım vardı. İkinci gün ise, sabah erken saatlerde başlayan programda ilk sunumu Johnson Controls EMEA Satın alma Başkan Yardımcısı Miles Hatton gerçekleştirdi ve ödül kazanmayı hak eden tüm tedarikçilerine gösterdikleri üstün performanstan dolayı teşekkürlerini sundu. Johnson Controls’ten üst düzey yetkililerin sunumlarıyla devam eden programda ödül töreni, Johnson Controls EMEA Kategori Yönetimi Direktörü Ludger Nientiedt sunumunda gerçekleşti.

Cantaş firmasının ödülünü almak için firmayı temsilen Tedarik Zinciri Müdürü Eren Kaygusuz hazır bulundu ve ödül, organizasyona katılamayan Cantaş OEM İş Direktörü Barış Uçaner’in barkovizyonda yayımlanan teşekkür konuşmasından sonra kendisine takdim edildi.

Ödül töreninden sonra ise, birçok farklı konuya ait seminerler düzenlenerek organizasyona katılan tedarikçilere yeni ürünler ve teknolojik gelişmeler hakkında bilgilendirmeler gerçekleştirildi.