Header Reklam

Boreas Kalitesi Almanlar Tarafından Onaylandı

26 Nisan 2021 Dergi: Mayıs-2021
Boreas Kalitesi Almanlar Tarafından Onaylandı

Türkiye’nin endüstriyel teknoloji alanındaki lider şirketlerinden biri olan Boreas, yurt dışındaki iklimlendirme sektörünün büyük oyuncularıyla girdiği rekabette de adından söz ettirmeye devam ediyor. İspanya, Avusturalya, Dubai, Birleşik Krallık ve daha birçok ülkede tercih edilen Boreas iklimlendirme cihazları geçen ay Almanya’ya ilk ihracatını gerçekleştirdi. 

Akredite edilmiş sertifikaları, kaliteli malzeme yapısı ve enerji verimliliği yüksek çözümleriyle konfor, veri merkezi, havuz nem alma, hijyen santrallerinin yanı sıra fan coil, ısı geri kazanım cihazı ve Samsung VRF ürünlerinin de satışını gerçekleştiren Boreas; dünya üzerinde birçok lider şirketin projesinde tercih edilerek kalitesini Türkiye’den dünyaya ulaştırıyor. Avrupa’nın HVAC endüstrisindeki önemli bir ülkesine satış gerçekleştirerek dünya standartlarında ürünler ürettiğini bir kez daha gösteren Boreas Almanya satışıyla Avrupa’daki büyümesine referans oluşturacak.

Konuyla ilgili Boreas Genel Müdürü Müge Lülecioğlu, “Geçen yıl pandemiye rağmen istikrarlı büyümemizi sürdürmeyi başardık. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanan, yenilikçi, kaliteli üretim anlayışımızla aktif müşteri tabanımızı genişleterek, 2021 yılında faaliyet gösterdiğimiz ülkeleri iki katına çıkarmayı hedefliyoruz. Almanya, Avrupa’da ilk ürün tedarik ettiğimiz ülke değil ama kaliteli endüstriyel ürünleri ve dünya pazarına sağladığı güvenle bilinen, teknolojisiyle öncü bir ülke. O yüzden ürünlerimizin Almanya’ya ihraç edilmesi Boreas’ın sahip olduğu yüksek teknoloji ve kalite için iyi bir referans. Bize gelen talepler ve dünya HVAC sektörünün ihtiyaçları gösteriyor ki Avrupa’daki pazar payımız büyümeye devam edecek ve adımızı sık sık duyacaksınız” dedi.Slider Altına