Header Reklam

Belimo, Enerji Yönetiminde Çığır Açacak Teknolojisini Tanıtacak

02 Haziran 2021

Belimo, entegre termal enerji yönetiminde yeni bir çığır açacak kontrol cihazını, 10 Haziran 2021 tarihinde online olarak düzenleyeceği lansmanla iş ortaklarına tanıtmaya hazırlanıyor.

Isıtma, havalandırma ve iklimlendirme sistemleri için yenilikçi motor, vana ve sensör çözümleri sunan İsviçre merkezli Belimo, entegre termal enerji yönetiminin geleceğini şekillendiren çözümler sunmaya devam ediyor.

Belimo, yeni nesil “entegre termal enerji kontrol cihazı”nı, 10 Haziran’da düzenleyeceği online lansman ile iş ortaklarına tanıtmaya hazırlanıyor.  

Yarım asra yaklaşan tarihi boyunca geliştirdiği inovatif teknolojilerle enerji kaynaklarını verimli kullanmayı ve yönetmeyi misyon edinen Belimo, son olarak geliştirdiği verimli ve inovatif “entegre termal enerji kontrol cihazı” ile binalarda, ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme sistemlerinin genelinde enerji verimliliğini optimize ederek, dünya genelinde hızla artan enerji arzıyla mücadelede etkin rol oynamayı hedefliyor. 

Belimo’nun entegre termal enerji yönetiminde yeni bir çığır açacak teknolojisinin 10 Haziran 2021 tarihinde online olarak düzenlenecek lansmanına kayıt için tıklayın.