Header Reklam
Header Reklam

BAC EMENA 2020 Satış Ödülünün Sahibi BRC Soğutma Sistemleri Oldu

11 Aralık 2020 Dergi: Aralık-2020
BAC EMENA 2020 Satış Ödülünün Sahibi BRC Soğutma Sistemleri Oldu

Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da yer alan 75 ülkenin değerlendirilmesi ile gerçekleştirilen “2020 Yılı Satış Ödülleri” organizasyonunda BRC Soğutma Sistemleri, satış ve satış sonrası hizmetler kategorisinde “BAC EMENA 2020 Satış Ödülü”nü kazandı ve “Yılın Temsilci Ofisi” seçildi.

Küresel salgın riski nedeniyle online olarak gerçekleştirilen ödül töreninde ‘Modern Yönetim Teknikleri’, ‘İş Tekrarı’ ve ‘Müşteri Memnuniyeti’ gibi farklı değerlendirmelerden tam puan alan BRC Soğutma Sistemleri’ne ödülü takdim edildi. BAC Türkiye Ülke Müdürü Said Benk, özellikle yaşanan zorlu pandemi sürecinde bu ödülün kendilerine büyük bir motivasyon sağladığını belirterek, “Enerji verimliliği, sürdürülebilir kalkınmanın en önemli bileşenidir. BAC soğutma kulelerini tercih ederek, enerji verimliliğine katkı sağladığınız için teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

2011 yılında soğutma sektöründe endüstriyel ve yapısal büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni soğutma teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek sektörün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İstanbul’da kurulan BRC Soğutma Sistemleri, Baltimore Aircoil ve Shuangliang Eco-Energy Systems şirketlerinin ülke temsilciliğini üstleniyor.

BRC Soğutma Sistemleri, soğutma kulesi alanında global pazar lideri Baltimore Aircoil ve absorbsiyonlu chiller alanında otuz yılı aşkın üretim tecrübesi olan Shuangliang Eco-Energy Systems ile Türkiye’de büyük bir pazar payına sahip. Satış ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra 7/24 teknik servis desteği ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyor.