Header Reklam

Ayvaz Bim/Revit® Kütüphanesini Geliştiriyor

07 Aralık 2020 Dergi: Ocak-2021
Ayvaz Bim/Revit® Kütüphanesini Geliştiriyor

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Ayvaz, proje firmalarıyla paylaşmak üzere hazırladığı Bim/Revit® kütüphanesini geliştirmeye devam ediyor. Yurtiçi ve yurtdışındaki birçok proje firması tarafından kullanılan çalışmalar sektör üyeleri tarafından beğeni topluyor. 

Ayvaz, proje firmalarıyla daha güçlü bir işbirliği yapabilmek adına geçen yıl hayata geçirdiği Bim/Revit® kütüphanesini geliştirmeye devam ediyor. Ayvaz’ın kurumsal web sitesinde ücretsiz olarak yayımlanan ürün çizimleri sayesinde mekanik, elektrik, havalandırma ve yangın gibi tesisatların uygulamaları çok daha verimli yapılabiliyor. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Ayvaz İcra Kurulu Başkanı Serhan Alpagut, “Proje ve tasarım üzerine odaklanan, şirket olarak eğitim desteği verdiğimiz ve sektörün önde gelen yazılımlarını kullanan genç bir ekibimiz var. Uzun süren eğitimlerinin ardından uygulamaya geçerek proje firmalarıyla ve diğer sektör paydaşlarıyla iş birliklerimizi güçlendirmek adına çalışma yapıyorlar” dedi. 

Sıcaklık ve basınç kapasitesiyle sektörün en gelişmiş Buhar Ekipmanı Test Merkezi’ne sahip olduklarını belirten Alpagut, bu merkezin çiziminin de Revit programıyla yapıldığının altını çizdi. Alpagut, sistem tasarımının yanı sıra web siteleri için görsel doküman ve 3D sanal gerçeklik videoları oluşturan bu genç ekibi başarılı çalışmalarından ötürü takdir ettiğini dile getirdi. Süreçte görev alan proje mühendisleri Batuhan Yavuz ve Oğulcan Torun da kendilerinden maddi manevi desteklerini esirgemeyen Ayvaz yönetimine ve İcra Kurulu’na teşekkürlerini iletti.