Header Reklam

ATC Air Trade Centre Yeniden Belçika Pazarında

20 Nisan 2021 Dergi: Mayıs-2021
ATC Air Trade Centre Yeniden Belçika Pazarında

Dayanıklı havalandırma çözümleri, enerji verimliliği yüksek ve kaliteli klima santralleri, fan ve otopark havalandırma sistemi ürünleriyle piyasaya öncülük eden ATC Air Trade Centre, Belçika pazarına yeniden giriyor.

25 yıldır HVAC sektöründe olan ve küresel ölçekte iyi tanınan bir isim olan ATC Air Trade Centre, Belçika pazarına “Klima Santrali, Fan ve Otopark Havalandırma Sistemi” üreticisi olarak yeniden giriyor. 

atc-klima-santraliKonuyla ilgili ATC Air Trade Centre tarafından yapılan açıklamada, “Klima santrallerinizi Eurovent onaylı seçim programımızda, en son ErP standartlarına ve Eurovent’e uygun olarak tasarlamanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Kapalı otopark havalandırma sistemlerini; tasarım aşamasından devreye almaya kadar ve fanların üretiminin yanı sıra; kontrol paneli, CFD analizi, duman testi ve devreye alma süreçlerini de kendi bünyemizde gerçekleştirerek anahtar teslim hizmet verebiliyoruz. Bugün itibarıyla ekibimiz, kapalı iç ortamlarda hava kalitesini en üst düzeye çıkarmak için Belçika pazarına, standartların oldukça üzerinde bir kalite ile ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunmaya bir kez daha hazır” ifadelerine yer verildi.

atc-nem-alma-santraliATC Air Trade Centre Genel Müdürü Gebro Kılıç, yaptığı açıklamada “Müşteri memnuniyetine, çevre sorunlarına ve iç mekânlarda; hava, yaşam ve sağlık kalitesini artırmaya odaklanan bir üretici olarak ATC, cihazlarını geliştirmede ‘Sağlık ve süreklilik, gerçek mutluluğun kaynağıdır.’ kavramını yol gösterici olarak benimsemiş bulunuyoruz” dedi. ATC Air Trade Centre’ın yenilikçi ünitelerinin özellikleri hakkında bilgi veren Kılıç, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Yüksek sızdırmazlık, ısı geri kazanımı, yüksek verimli motorlar, akıllı kontrol teknolojileri ve daha birçok detay… Kolay kurulum ve bakım, çağdaş bina yönetimi sistemleri ile kesintisiz entegrasyon, en zorlayıcı teslimat süreleriyle başa çıkabilme yeteneği gibi özelliklere sahip sistemleriyle ATC, müşterilerine birçok avantaj sunuyor.”

atc-heat-recovery-unitATC Air Trade Centre BV’nin ortağı ve aynı zamanda merkezi Belçika’da olan Goveco firmasının sahibi ve küresel ölçekte iyi tanınan HVAC markalarının distribütörü olan Steven Gobert, konu hakkında şu şekilde bir açıklamada bulundu: “Goveco, ATC ürünlerini dünya çapında zaten başarıyla tanıtıyor ve satıyor. Rekabet gücü yüksek olan ve değer katan ATC ürünlerini kendi ülkemize tanıtmaktan ve buna hizmet etmekten mutluluk ve memnuniyet duyuyorum.”

atc-jet-fanATC Air Trade Centre BV Genel Müdürü Carl Reynaert, düşüncelerini şu şekilde açıkladı: “Belçika’daki ATC Air Trade Centre’in yüksek kaliteli ve dayanıklı havalandırma çözümleri ile enerji verimliliği yüksek ve kaliteli klima santrallerini tanıtmak ve satmaktan mutluluk duyuyoruz. Belçika’da odak noktası iç mekân hava kalitesi ve çevre olacaktır. Müşterilerimizle istikrarlı ve uzun soluklu işbirliğimizi kurmaya hazırız! Ghent yakınlarındaki Wetteren şehrinde Belçika’da açılan ATC Ofisi, enerji dolu ve yüksek motivasyonlu ekibiyle birlikte ATC ürünlerini Belçika’da dil sınırlarının ötesinde tanıtıp, satışını gerçekleştirecek.”

atc-belcikaATC Air Trade Centre, “Kıymetli bilgilerle güçlendirilmiş olup mükemmelliği temel hedef olarak gören ve sınırları zorlamaya her zaman hevesli olan ATC Air Trade Centre, 25 yılı aşkın mühendislik bilgi ve tecrübesini üretim ile buluşturarak iklimlendirme ürün ve çözümlerinde mükemmel bir ortak olmaya devam ediyor. Doğayı içeriye getiriyoruz! sürdürülebilir bir hayat için temiz hava üretiyoruz” diyor.