Header Reklam

Aşı ve İlaç Saklama Koşulları için Beklenen Güvenli Sistem Ercan Teknik’ten Geldi

14 Ocak 2021 Dergi: Ocak-2021

Son zamanlarda gündemden düşmeyen aşı ve ilaç depolama tartışmaları sürerken Ercan Teknik, -100 °C’ye kadar muhafaza yapılmasını mümkün kılan Dixell’in üst düzey teknoloji ve güvenlik altyapısına sahip otomasyon ürünü XW777K’yi ön plana çıkardı. 

Konuyla ilgili bilgi veren Ercan Teknik Genel Müdürü Armen Hüsüman, “COVID-19 pandemisi sebebiyle aşı ve ilaç depolama tartışmaları gündemimizin en önemli konuları arasında yerini aldı. Ercan Teknik olarak bu konuda farkındalık yaratmak istedik ve Dixell’in üst düzey teknoloji ve güvenlik altyapısına sahip otomasyon ürünü XW777K’yı ön plana çıkardık. XW777K, ilaç ve aşı saklama depoları için üretilmiş bir ürün. Aşı ve ilaç depolama koşullarında uzaktan, güvenli ve tam kontrol imkânı sağlayan XW777K’nın sahip olduğu dokunmatik ve tuşlu ekran tercihleri sayesinde detaylı sıcaklık taramalarını yapmak mümkün. Bu cihaz enerji kesintilerine ve veri kaybına asla fırsat vermiyor. XW777K; 35500 tane sıcaklık kaydını, başka bir deyişle 1 yıla kadar sıcaklık değerlerini hafızasında tutabiliyor. Bu özellik, ürünün en önemli avantajları arasında. Ayrıca sahip olduğu USB port, cihaz içerisindeki datayı dışarıya aktarmaya imkân tanıyor. Cihaz, battery back-up ile enerji kesintilerinde kayıt yapmaya devam ediyor ve alarm sistemi daima devrede oluyor. Öte yandan ekranlar üzerinden detaylı sıcaklık verileri ve grafiklerini incelemek mümkün. Bu da anlık verilerin güvenilir bir şekilde takip ve analizinin yapılmasını mümkün kılıyor” dedi.

Hüsüman, sektörden talep gelirse Dixell’in üst düzey teknoloji ve güvenlik altyapısına sahip otomasyon ürünü XW777K hakkında ürün eğitimlerini düzenlemeye hazır olduklarını belirtti.