Header Reklam
Header Reklam

Alize Mühendislik’ten Endüstriyel Mutfaklarda Havalandırma ve Filtrasyon Eğitimi

04 Aralık 2020 Dergi: Aralık-2020
Alize Mühendislik’ten Endüstriyel Mutfaklarda Havalandırma ve Filtrasyon Eğitimi

S&P Akademi’nin 2020 yılı içinde online olarak devam ettiği ücretsiz eğitimlerinde yer verdiği ‘‘Endüstriyel Mutfaklarda Havalandırma ve Filtrasyon’’ eğitimine bu yıl da Alize Mühendislik Genel Müdürü Cüneyt Tecer ve Makine Mühendisi Emel Akdemir konuk eğitmen olarak davet edildi.   

Cuneyt-TecerEğitim 25 Kasım 2020 Çarşamba günü mühendisler, teknikerler, mimarlar, işletme sahipleri ve sektöre girmeye hazırlanan mühendislik öğrencilerinden oluşan 52 kişinin katılımıyla iki saate yakın bir süre katılımcıların yoğun ilgisiyle gerçekleştirildi.
Eğitim, ideal mutfak çözümleri ana başlığı çerçevesinde proje çözümü, hava dengesi, hava arıtma, yangın çözümü ve enerji tasarrufu konularını içerdi. 
İçeriği videolar, deneyler ve örnekler ile zenginleştirilen eğitimde endüstriyel mutfaklarda egzoz ve taze havanın değerlendirilerek doğru kapasite cihaz seçiminden doğru projelendirme ile enerji verimliliği bağlantısına değinildi.
Endüstriyel mutfak çözümlerini komple bir bütün olarak değerlendiren Alize Mühendislik ekibi, doğru ve yeterli hava arıtımı ve değerlendirilmesinin nasıl yapılacağını anlattı ve işletmeleEmel-Akdemirrin olabilecek hatalar karşısında yaşayabilecekleri yangınlardan doğru çözümler ile yatırımlarını koruyabileceklerini vurguladı.
Alize Mühendislik ekibi, endüstriyel mutfaklarda havalandırma ve filtrasyon uygulamalarının günümüz ihtiyaçları dahilinde geliştirilmesi konusunda sektöre öncülük ettiklerini, gelişen ve değişen ihtiyaçlara yönelik yaptığı yeni çalışmaların sonuçlarıyla güncellenmiş ve genişletilmiş yeni sunumuyla sektöre katkıda bulunmaya devam edeceği bilgisini verdi. Ekip, ayrıca endüstriyel mutfaklarda havalandırma ve filtrasyondan söz edildiğinde akla ilk gelen marka olmaya devam ettiklerini vurguladı.

Eğitim, katılımcıların sorularının cevaplanmasıyla sona erdi.