Header Reklam

Aldağ A.Ş.’nin Yeni İnsan Değerleri Görevlerine Başladı

14 Kasım 2017 Dergi: Ekim-2017
Aldağ A.Ş.’nin Yeni İnsan Değerleri Görevlerine Başladı

Aldağ A.Ş. yeni stratejik yol haritası üzerinde yol almaya devam ediyor. Şirket, pazar dinamizmini artıracak adımları, birbiri ardına atıyor. Bu adımlardan biri de güçlü deneyim ve bilgi sahibi insan değerlerini Aldağ ailesine kazandırmak oldu. Aldağ insan değerleri arasına Refet Doruk Oflaz ve Özgen Tükel katıldı.

Aldağ A.Ş. Ankara Bölgeler Satış Koordinatörü olan Refet Doruk Oflaz, Aldağ A.Ş.’nin satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetleri konusunda hizmet veren Adana, Ankara, Bursa ve İzmir Bölge Müdürlükleri’nin kendi içlerinde ve İstanbul Genel Müdürlük ile koordinasyonlarının sağlanması, performans ve motivasyon artırılması sayesinde ciro ve kârlılıklarının yükseltilmesi için çalışmalarına başladı. Önceki yıllarda Aldağ A.Ş. Ankara Bölge Müdürü olarak görev alan Oflaz, makine mühendisliği eğitimini ODTÜ’de tamamladı, yüksek lisansını Başkent Üniversitesi’nde yaptı. Yaklaşık 20 yıl mesleki deneyime sahip olan Refet Doruk Oflaz, İngilizce ve Almanca biliyor.

Tedarik Zinciri Direktörü (Supply Chain Director) olarak görev alan Özgen Tükel ise İstanbul Teknik Üniversitesi’nden Makine Mühendisi olarak mezun olduktan sonra başlayan meslek hayatı içinde daha önce de Aldağ A.Ş.’de Satış Mühendisi ve Teknik Satışlar Şefi görevlerini üstlenmişti. Tükel, Altı Sigma, Proje Yönetimi, Ortak Materyal Yönetim Sistemleri Sertifikalarına sahiptir, “Katkılı Katkısız Polimerlerin Sürtünme Katsayılarının Deneysel Analizi” başlıklı yayını bulunmaktadır. Özgen Tükel, 2012-2016 yılları arasında, Endonezya Jakarta’da IHS organizasyonunda, kimsesiz çocuklar yararına yapılan çalışmalarda görev aldı. İngilizce bilen, evli ve iki çocuk sahibi Tükel, 20 yıllık mesleki deneyime sahiptir.