Header Reklam
Header Reklam

Alarko Carrier Merkezi Servis Sistemi Yapılanmasına Geçti

09 Nisan 2023 Dergi: Nisan-2023
Alarko Carrier Merkezi Servis Sistemi Yapılanmasına Geçti

İklimlendirme sektörünün öncülerinden Alarko Carrier, müşteri deneyimini iyileştirmek ve koşulsuz memnuniyet sağlamak amacıyla Merkezi Servis Sistemi yapılanmasına geçti. İlk merkezi servisini mart ayında Antalya’da kuran şirket ayrıca, kendi teknik personelini yetiştirmek üzere Meslek Yüksek Okulları ve Meslek Liseleri ile iş birliğine gidecek.

Servis kalitesini iş süreçlerine başarılı şekilde entegre eden Alarko Carrier, “üretimde ve hizmette kalite” ilkesiyle, sektöre öncülük edecek yeni bir adım attı. Koşulsuz müşteri memnuniyeti için Merkezi Sistem / Endüstriyel Tip HVAC ürünlerinin satış sonrası bakım, arıza ve onarım süreçlerinde daha kaliteli hizmet vermek amacıyla kendi bünyesinde “Merkez Servis” ekipleri kurmaya başladı.

Merkezi Servis Sistemi’nin ilki Antalya’da açıldı

Yetkili servislerde uzman teknik personel istihdamının zorlaşması ve nitelikli personel yetiştirmenin önem kazanması sonrasında planlanan yeni yapılanma kapsamında Alarko Carrier, ilk merkez servisini Antalya’da açtı. Alarko Carrier Genel Müdür Yardımcısı Hırant Kalataş ev sahipliğinde düzenlenen açılışa, Pazarlama Direktörü Volkan Arslan, Satış Sonrası Hizmetler ve Yedek Parça Direktörü Erkan Tuncay, Antalya Bölge Satış Müdürü Cevdet Bingöl, Satış Sonrası Hizmetler Ticari ürünler Servis Müdürü Hüseyin Tuncer, Satış Sonrası Hizmetler Ticari Ürünler Servis Müdür Yardımcısı Mehmet Münir Çetin ve Totaline Antalya Bölge Ekip Lideri Fuat Aydın katıldı.

Alarko Carrier, yeni yapılanması kapsamında ayrıca, iklimlendirme sektörüne öncülük ederek Meslek Yüksek Okulları ve Meslek Liseleri ile iş birliğine gidecek ve kendi teknik personellerini yetiştirecek.