Header Reklam
Header Reklam

Alarko Carrier, Mechtalks’ta İki Farklı Panelde Yer Aldı

30 Kasım 2022 Dergi: Aralık-2022
Alarko Carrier, Mechtalks’ta İki Farklı Panelde Yer Aldı

Bu yıl “Doğru, Temiz, Güvenli ve Etkin Enerji” temasının işlendiği MechTalks, Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD), Mekanik Tesisat Mühendisleri Derneği (MTMD) ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

24 Kasım 2022 tarihinde Mandarin Oriental Otelde gerçekleştirilen ve ülke kalkınmasına, sosyal refahın artmasına, sürdürülebilirliğe, istikrarın sağlanmasına ve rekabet gücünün artırılmasına katlı sağlamayı amaçlayan etkinliğin platin sponsorluğunu üstlenen Alarko Carrier, iki farklı panelde yer aldı.  

MechTalks’un “İyi Uygulamalar” paneline konuşmacı olarak katılan Alarko Holding Dijital Dönüşüm ve İnovasyon Direktörü Tal Garih “dijital dönüşüm” konulu konuşmasında, dijital dönüşümün şirketlerde ve iş çevrelerinde yaratacağı değişim ve iş yapma şekillerinde ortaya çıkaracağı kapsamlı değişikliklerle ilgili detaylı bilgiler aktardı.

Etkinliğin “Düşük Delta T Sendromu” panelinde Alarko Carrier Ankara Ofis Sistem Satışları Departmanı Satış Müdürü Mehmet Samet Uslu ‘Seri Bağlı Chiller’ konulu bir konuşma gerçekleştirdi.

Klimalar Artık Dekorasyonun Bir Parçası Oldu

Panellerin yanı sıra etkinlikte bir stand ile de katılım gerçekleştiren Alarko Carrier, burada Toshiba Haori klimaları sergileyerek etkinlik katılımcılarına cihazlarla ilgili bilgiler aktarma fırsatı elde etti. Haori klimalar, bulunduğu ortamın dekoratif yapısına uygun renk ve desenlerle değiştirilebilir kılıf olanakları ile dikkat çekti. Renk kartelasında bulunan 10 farklı renk ve desende kılıflar standart olarak sağlanırken ayrıca kullanıcının kendi mobilya ve ev dekorasyonuna uygun renklerde hazırlanabilen kılıflarda kullanılabiliyor.