Header Reklam

Alarko Carrier’ın ACademi Webinarları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

10 Aralık 2020
Alarko Carrier’ın ACademi Webinarları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Koronavirüs salgınıyla birlikte gündeme gelen havalandırma sistemleri ve klima kullanımı konusuna dikkat çekmeye devam eden Alarko Carrier, bu konuyu online eğitim platformu ACademi’nin düzenlediği webinar ile de tartışmaya hazırlanıyor.

Salgına neden olan koronavirüsün hava yoluyla bulaşmasından dolayı, solunan havanın kalitesinin önemi bu dönemde çok daha iyi anlaşıldı. Bu da iç ortam iklimlendirmesi ve klimaların kullanımına dair çeşitli soruları akıllara getirdi. İklimlendirme sektörünün öncü markası Alarko Carrier da koronavirüs salgınıyla birlikte gündeme gelen havalandırma sistemleri ve klima kullanımı konusuna dikkat çekmeye devam ediyor. Alarko Carrier, bu konuyu online eğitim platformu ACademi’nin düzenlediği webinar ile de tartışmaya hazırlanıyor. 

11 Aralık Cuma günü saat 14:30’da gerçekleştirilecek yeni webinarın konusu “COVID-19 Salgınında Kapalı Alanlarda Havalandırma ve Bağıl Nemin Önemi” olacak.

Moderatörlüğünü Alarko Carrier Genel Müdür Yardımcısı Hırant Kalataş’ın üstleneceği webinara FNP Mühendislik Genel Müdürü Filiz Pehlivan konuk olacak.

Katılmak için tıklayınız.