Header Reklam
Header Reklam

Aironn’un İhracat Performansı, İSİB Tarafından Başarı Sertifikasıyla Tescillendi

06 Ekim 2020 Dergi: Ekim-2020
Aironn’un İhracat Performansı, İSİB Tarafından Başarı Sertifikasıyla Tescillendi

Özellikle son dört yıllık dönemde yurtdışı pazarlarını genişletmek için sürdürdüğü dış pazar stratejisi sayesinde her yıl uluslararası satışlarını artıran Aironn, 2019 yılı ihracat performansı ile İSİB’in İklimlendirme Sektörünün İlk 200 İhracatçısı listesinde yer aldı.

Aironn’un başarılı ihracat rotasına her yıl yeni ülkeler, yeni satış kanalları eklendi. Bu sağlıklı büyüme modeli ile sürdürülebilir ihracat yapısını şirket iş süreçlerine ekleyen Aironn, Türkiye ve iklimlendirme sektörü ihracatının artışına sağladığı katkılardan dolayı İSİB Yönetim Kurulu’ndan başarı sertifikası aldı.
Aironn Yönetim Kurulu Başkanı Yasemin Akgül, “Bu başarıyı, her yıl tekrarlayabilmek, şirketimizin öncelikli hedefleri arasında yer alıyor. Başarının tek boyutlu, tek yönlü olduğunu düşünmüyoruz. Bizim için başarı, çok boyutlu, çok yönlü faaliyetlerimizin bütünleşik bir toplamıdır. Ürün ve teknolojilerimizi geliştiren Ar-Ge’miz, uluslararası akredite laboratuvarlarımız, Endüstri 4.0’a uyumlandırmaya çalışarak sürekli yatırım yaptığımız üretim altyapımız, yüksek vasıflara sahip insan kaynaklarımız, satış sonrası hizmetlerimiz dahil total kalite anlayışımızla bir bütün olarak sonuç odaklı çalışıyoruz. İSİB’in başarılı ihracatçılarına verdiği bu sertifika, çabalarımızın takdir edildiğini bilmek açısından bizleri çok mutlu etti. Bu gibi motivasyonlar, yeni projelerimiz için enerjimizi besleyecek” dedi.