Header Reklam
Header Reklam

Aironn, Sponsoru Olduğu Tünel Türkiye 2023 Sempozyumunda Gerçekleştirdiği Sunumuyla İlgi Çekti

28 Kasım 2023 Dergi: Aralık-2023
Aironn, Sponsoru Olduğu Tünel Türkiye 2023 Sempozyumunda Gerçekleştirdiği Sunumuyla İlgi Çekti

Aironn’un sponsorları arasında olduğu 7. Uluslararası Türkiye'de Tünelcilik Sempozyumu (Tünel Türkiye 2023) 23-24 Kasım 2023 tarihlerinde, Fairmont Quasar İstanbul Oteli’nde yapıldı. Tünelcilik Derneği tarafından, “Doğal Afetler ve Tüneller” ana temasıyla gerçekleştirilen sempozyum tünelcilik sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirdi.  
Türkçeden İngilizceye ve İngilizceden Türkçeye eş zamanlı olarak çeviri yapılan sempozyum sunumları ulusal ve uluslararası tanınmış davetli uzmanlar tarafından yapıldı. 
Fan Mühendisliğinde bir ihtisas kuruluşu olan Aironn Havalandırma A.Ş. temsilcilerinin 7. Uluslararası Türkiye'de Tünelcilik Sempozyumu’nda gerçekleştirdiği sunumda; Karayolu Tünel Havalandırma Sistemleri, Metro ve Demir Yolu Havalandırma Sistemleri ile Tünel Kazı Havalandırma Sistemleri alanındaki Ar-Ge ve üretim olanaklarından bahsederek, bu alanda ulusal ve uluslararası referanslarından örnekler verdi. Aironn A.Ş. Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak sektörün hizmetine sunulan TBV Tünel Kazı Havalandırma Hesaplama Programı ve TAP Tünel Analiz Programı da sempozyum katılımcılarının beğeni ve takdirini kazandı.