Header Reklam

AFB ve VTS Fark Yaratan Çözümler Sunmak için Stratejik İşbirliğine Başladı

17 Haziran 2022
AFB ve VTS Fark Yaratan Çözümler Sunmak için Stratejik İşbirliğine Başladı

AFB Bina Konfor Verim ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. ve VTS Group S.A., birlikte yaratacağı yoğun sinerjileri ve tamamlayıcı unsurları hayata geçirmek için 16 Mayıs 2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere stratejik işbirliğine başladıklarını duyurdu.
VTS Group S.A. İcra Kurulu Başkanı Hanna Siek, bu stratejik ortaklığın VTS Grubunun Isıtma Soğutma Havalandırma sektöründeki sürekli büyüme vizyonuna destek olmasının yanında, AFB ve VTS’nin birbirlerini tamamlayan ürün ve hizmetleri ile işbirliğinin iki şirket çalışanlarına ve müşterilerine “kazan-kazan” temelinde yansıyacağını belirtti.
AFB Yönetici Ortağı H. Harun İz de, bu birlikteliğin iki firmanın birleşen güçleri üzerinde hızla yükseleceğine inancının tam olduğunu söylerken, AFB ve VTS arasındaki doğal sinerjinin açığa çıkması ve firmaların uzmanlıklarının karşılıklı uygulanması ile pazar paylarını büyük bir hızla artıracaklarını belirtti.
VTS ve AFB, işbirliklerinin global ısıtma soğutma havalandırma pazarında fark yaratan yeni sunumlarıyla müşterileri için tercih edilen bir çözüm ortağı olacaklarından emin olduklarını vurguladılar.


Etiketler


Slider Altına