Adıyaman Ramada Otel, Pompa Grubu Seçimini Yaptı

12 Ekim 2020 Dergi:

Wyndham Hotels and Resorts'un sahip olduğu 63 ülkede 800'den fazla otel ile hizmet veren Ramada, Adıyaman’da açacağı otelinde Duyar Pompa ürünlerini tercih etti. 
Oteller zinciri Ramada tarihi ve kültürel yapısı sebebiyle yerli ve yabancı turistlerin ziyaret ettiği ve her gecen yıl turist sayısında artış olan Adıyaman’da açacağı otelinde DNP 65-200 Yatay Uçtan Emişli 30 kW elektrik motorlu bir adet asıl ve bir adet yedek olmak üzere 2 adet pompa ve jokey pompa setinden oluşan yangın grubunu tercih etti. NFPA 20 standartlarına uygun olarak seçilen pompaların çarkları bronz döküm, sızdırmazlık ise yumuşak salmastra ile sağlanmaktadır. Proje kapsamında NFPA standartlarına uygun ‘Otomatik Transfer Switch’li kontrol panoları kullanılmıştır.
Duyar Pompa’dan yapılan açıklamada; “Turizm sektörünün en önemli bileşenlerinden biri olan otellerin uluslararası nitelik taşımalarından dolayı yangın güvenliği üzerinde ciddi olarak durulmalıdır. Turizm acentaları yeterli yangın güvenliği olmayan otellere müşterilerini göndermemektedir. Bu bakımdan değerlendirildiğinde dünyanın en büyük otel gruplarından bir tanesinin yeni yatırımında Duyar Pompa ürünlerini tercih etmesi bizleri mutlu ediyor” denildi.