Header Reklam
Header Reklam

Acar Mekanik, Kız Çocuklarının Sağlıklı Gelişimini Desteklemek Üzere Defne Spor’a Sponsor oldu

16 Mart 2023
Acar Mekanik, Kız Çocuklarının Sağlıklı Gelişimini Desteklemek Üzere Defne Spor’a Sponsor oldu

Mekanik Tesisat sektörünün öncü firmalarından Acar Mekanik Sistemler, hedefini “Fayda Amaçlı bir Spor Kulübü” olarak tanımlayan Defne Spor’un resmi sponsoru oldu.

Mekanik Tesisat Sektöründe, Türkiye’de ve yurt dışında kapalı alanları toplamı 2.000.000 m2’ yi geçen, sayısı 350’ün üzerinde çeşitli tipteki projeleri tamamlayan Acar Mekanik Sistemleri, Defne Kızları’nı destekleyerek; kız çocuklarının spor ile hayatta kazanımlar elde edebilmelerine katkıda bulunuyor.

Sporun sosyalleşmeyi sağlayan birleştirici ve sosyal eğitim alanlarında gelişim fırsatları sağlayan yapısıyla, kurumun marka kimliğini bütünleştiren Acar Mekanik Sistemler, Defne Spor'un kız çocuklarının gelişimi için sağladığı destek ile bir “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” projesini daha hayata geçirdi. Acar Mekanik Sistemler Genel Müdürü Murat Suiçmez, düzenlenen imza töreninde, gençlerin psikolojik, sosyal ve fiziksel gelişimine, spor müsabakalarına katılım yolu ile katkı sağlayan Defne Spor Kulübü'nü destekleme kararı aldıklarını ve bu desteğin önümüzdeki yıllarda da artarak devam edeceğini belirtti.