Header Reklam

9. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi 11 Ekim’de

11 Eylül 2018 Dergi: Eylül-2018

İnşaat malzemesi üreticilerinin çatı örgütü Türkiye İMSAD’ın hayata geçirdiği, sektörün en büyük etkinliklerinden biri olarak kabul edilen ‘Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’, bu yıl 11 Ekim’de Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek. Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra, iş ve ekonomi dünyasının önde gelen isimlerinin katılacağı zirve, sektörün her kesiminden 500’ü aşkın katılımcıyı buluşturacak.

Önceki yıllarda gerçekleşen zirvelerde dijitalleşme, Endüstri 4.0, döngüsel ekonomi, AR-GE, inovasyon, kalite enerji verimliliği, akıllı binalar ve şehirler, malzemenin dönüşümü gibi konuları ele alan Türkiye İMSAD, bu yılki zirveyi ‘Rekabetin Şifreleri: Dijitalleşme & İnsan’ temasıyla gerçekleştirecek. Zirvede, ‘içinde bulunduğumuz rekabet ortamında var olabilmek için dijital dönüşümü zamanında yakalamaya odaklanırken insan faktörü nasıl yönetilmeli?’ konusu masaya yatırılacak.

Gerçekleştirdiği zirvelerle inşaat sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirerek geçmiş veriler ışığında gelecek vizyonunu şekillendirmeyi hedefleyen Türkiye İMSAD’ın, önümüzdeki yıllarda da ‘Rekabetin Şifreleri’ teması çerçevesinde eğitim, verimli üretim, kârlılık-maliyet dengesi, yenilenebilir ve verimli enerji kullanımı, kaynak verimliliği, haksız rekabet, lojistik gibi diğer öne çıkan konularda etkinlik yapmaya devam edeceği belirtiliyor.