Header Reklam
Header Reklam

2020 Eurovent Zirvesi 12-15 Ekim 2021 Tarihine Ertelendi

01 Mayıs 2020 Dergi: Mayıs-2020
2020 Eurovent Zirvesi 12-15 Ekim 2021 Tarihine Ertelendi

Devam eden COVID-19 salgını nedeniyle, EUROVENT SUMMIT organizatörleri önümüzdeki etkinliğin 2021'e ertelendiğini açıkladı. Önceden Eylül 2020'de yapılması planlanan etkinlik, şimdi 12-15 Ekim 2021 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecek.

Koronavirüs salgını, dünyadaki birçok etkinliğin zorunlu olarak ertelenmesine neden oldu. Pandemi etrafında devam eden belirsizliği değerlendirdikten ve HVACR endüstrisine danıştıktan sonra, etkinlik organizatörleri EUROVENT SUMMIT'in 2021'e ertelenmesine karar verdiler.

Eurovent Derneği Başkanı Naci Şahin, “Bu kolay bir karar olmasa da, katılımcıların sağlığı ve güvenliği bir numaralı önceliğimizdir. EUROVENT SUMMIT'i halk sağlığı durumunun ilgili tüm taraflara daha fazla kesinlik sağlayacağı daha sonraki bir tarihte düzenlemeyi planlıyoruz. Ayrıntıları tamamlamak için ortaklarımızla birlikte çalışacağız ve kısa süre içinde daha fazla bilgi paylaşacağız” dedi. 

EUROVENT SUMMIT, EMEA bölgesi ve ötesinden gelen 500'den fazla kilit karar vericiyi birleştiren Avrupa'nın İç Mekan İklimi (HVAC), Proses Soğutma ve Gıda Soğuk Zincir Teknolojileri için büyük buluşması. Yaklaşan etkinlik Eurovent Derneği, Eurovent Certita Certification, Eurovent Market Intelligence, COPILOT, PRODBIM ve ISKID tarafından 12-15 Ekim 2021 tarihleri arasında Antalya'da düzenlenecek. 

En son güncellemeler için #BuildingBridges hashtag'ini takip ederek www.eurovent-summit.eu ve Eurovent’in LinkedIn sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sorularınızı Zirve Organizasyon Ekibinden andrea.gasparova@eurovent.eu’ya iletebilirsiniz.