Header Reklam

10 Milyon Kombi Üreterek Yeni Bir Rekora İmza Attı

15 Temmuz 2021

Dünyanın en büyük kombi üretim fabrikalarından olan Bosch Termoteknoloji Manisa Fabrikası, kuruluşundan itibaren 10.000.000. kombiyi üreterek uluslararası başarılarına bir yenisini daha ekledi.  

Pandemi koşullarına rağmen elde edilen rekor “Bu Başarı Hepimizin, Birlikte Gururla Kutluyoruz” sloganıyla fabrikanın bahçesinde sınırlı sayıda çalışan katılımıyla kutlandı. Etkinliğe katılamayan çalışanlar Bosch Termoteknoloji Instagram hesabının canlı yayınından etkinliği izleme fırsatı buldu. Fabrika Teknik Genel Müdürü Haşiman Üsküdar yaptığı konuşmada, “En önemli kaynağımız olan insan kaynağımızın özverili emeği, tutkulu iş yapış şekli ile tüm bu başarıları gerçekleştirebiliyoruz. Kaliteden ödün vermeyen süreçlerimiz, sürekli iyileştirmeye olan bakış açımız ile her geçen gün daha iyiye yoğunlaşıyor, milyonlarca insanın yuvasını ısıtıyor, hayatını kolaylaştırıyoruz” dedi. 

bosch-kombiBosch Termoteknik Ticari Genel Müdürü Akın Kazak ve Satış Genel Müdürü Kıvanç Arman da yaptıkları konuşmada bu son derece büyük üretim rakamının, aynı zamanda ülke ekonomisine ve de istihdama olan katkının da çok güzel bir göstergesi olduğunu ifade etti.

Etkinlikte ayrıca 10.000.000 vurgulu dev bir puzzle yer aldı. Etkinlik, dev puzzle’ın parçalarının Bosch Termoteknik liderleri ve çalışanları tarafından tamamlanmasıyla sona erdi.