Header Reklam
Header Reklam

1. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ve Sergisi

05 Ocak 1993 Dergi: Ocak-1993

T.M.M.O.B. Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi. 15-17 Nisan 1993 tarihinde düzenlenecek olan 1. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi hakkında bir duyuru yayınladı.

Tesisat Mühendisliği'nin sorunları, eğitimi ve diğer etkileşimlerinin de inceleneceği kongreyle ilgili yayınlanın duyuru şöyle:

" Sayın Yetkili,

I. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi Makina Mühendisleri Odası tarafından 15-17 Nisan 1993 tarihleri arasında Termal Otel-İZMİR'de düzenlenecektir. Ülkemizde ilk kez gerçekleştirilecek olan bu Kongre; Tesisat Mühendisliği alanında gelişmiş ülkelerde pek çok örneği görülen ancak ülkemize henüz girmemiş ya da yeni yeni kullanılmaya başlamış bilgi ve teknolojinin yaygınlaştırılması temel amacını taşımaktadır.

Kongre aynı zamanda Tesisat Mühendisliği'nin sorunları, eğitimi ve diğer etkileşimlerinin yanı sıra bu alandaki imalatçı, tasarımcı, uygulayıcı ilişkilerin tartışılacağı platformları, panelleri içermektedir. Kongreye yukarıda belirtilen temel amaç çerçevesinde seçilmiş konuların pekçoğunda ilgili alanda uzmanlaşmış, örnek uygulamalar gerçekleştirmiş çağdaş bilgi ve deneyime sahip değerli mühendisler ve bilim adamları çağrılı konuşmacılar olarak çağrılmış ve katkıları sağlanmıştır. Bu nedenle I. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ve Sergisine; Türkiye'de bu alanda deneyim kazanmış, edindikleri teknolojiyi geliştirme becerisi elde etmiş çalışmalarıyla Tesisat Mühendisliği'nin gelişmesine katkıda bulunan kuruluşların katkı katılımı önemli destek sağlayacaktır. Üst düzeyde bir katılımın gerçekleşeceği bu kongre kamu ve özel sektör yetkilileri, üniversite çevresi, uzman mühendisler ile bu sektörde mal ve hizmet veren kuruluşların iletişim odağı olacaktır. Nitelikli bir tanıtım olanağının sağlanacağı I. ULUSAL TESİSAT MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ VE SERGİSİ'nc ilgi, katkı ve katılımınızı diler, çalışmalarınızda başarılar dileriz. Saygılarımızla, "

1.  ULUSAL TESİSAT MÜHEN DİŞLİĞİ KONGRESİ VE SERGİSİ

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi:

Ali Çetinkaya Bulvarı No : 12/1 Alsancak - İZMİR

Tel: (5)22 08 11-21 74 68-

63 41 98-63 55 54

Fax : (5) 22 60 39


Etiketler