Header Reklam

TTMD, 25. Yılını Kutladı

15 Ocak 2018 Dergi: Ocak-2018

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD), kuruluşunun 25. yılını İstanbul, İzmir ve Ankara’da düzenlenen üç ayrı etkinlikle kutladı. 19 Aralık 2017 tarihinde İstanbul Kozyatağı Hilton’da, 26 Aralık 2017 tarihinde İzmir Hilton Garden Inn’de birer kokteyl düzenleyen dernek, 25. Yıl Kuruluş Balosu’nu ise 23 Aralık 2017 tarihinde Ankara Latanya Otel’de gerçekleştirdi.

İstanbul’da gerçekleştirilen kokteyl, TTMD İstanbul İl Temsilciliği Üye İlişkileri ve Sosyal Organizasyonlar Komisyonu tarafından düzenlendi. İstanbul’daki geleneksel Yılbaşı Kokteyli, TTMD Yönetim Kurulu Üyelerini, tesisat sektöründen temsilcileri, TTMD Üyelerini ve duayenlerini bir araya getirdi. Kokteylde konuşan TTMD Başkanı Prof. Dr. Birol Kılkış, yeni yılın tüm tesisat sektörü için başarılı geçmesini dileyerek yılbaşı kokteylinin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

TTMD Kurucu Üyeleri, TTMD Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Başkanları ve Üyelerinin katıldığı Ankara’daki geceye TTMD 13. Dönem Başkanı Prof. Dr. Birol Kılkış ev sahipliği yaparken; MMO, DOSİDER, ISKAV, İSİB, İSKİD, MTMD temsilcileri, TTMD Komisyon Üyeleri, akademisyenler ve TTMD üyeleri yer aldılar. Gecenin açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı Birol Kılkış, TTMD’nin kuruluşundan bugüne gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ettikten sonra şunları söyledi: “Amacımız ülkemizi, diğer dernekler, diğer meslektaşlar, bütün disiplinlerle birlikte teknik ve ekonomik olarak ileriye taşımaktır. Biz burada bir söz vereceksek, ileriye dönük olarak yapabileceğimizin en iyisini yapmak zorundayız. Aramızda fark yok, benim vereceğim tek mesaj, el ele en iyi şekilde ikinci 25. yıl için çalışmaktır.”

Açılış konuşmasının ardından İSKİD adına Ozan Atasoy, MTMD adına İrfan Çelimli, ISKAV adına Vural Eroğlu, İSİB adına Zeki Poyraz ve MMO adına Yunus Yener birer konuşma yaparak TTMD’nin 25.yılını kutladılar.  Konuşmalardan sonra geçilen plaket töreninde TTMD’de 25. yılını dolduran üyelere ve geçmiş dönem TTMD Başkanlığı yapanlara birer plaket takdim edildi. 

Geniş bir katılımın sağlandığı baloda plaket töreninin ardından konuklar TRT Sanatçısı Mine Geçili’nin sahne performansı eşliğinde eğlenirken, gece TTMD 25.yıl pastasının kesilmesiyle sonlandı. 

İzmir’de düzenlenen kokteylde ise TTMD geçmiş dönem başkanları, TTMD Yönetim Kurulu Üyeleri, Komisyon Üyeleri, Sponsor firmalar, akademisyenler ve TTMD üyeleri yer aldı. Kokteylin açılış konuşmasını TTMD İzmir İl Temsilcisi Ahmet Demir yaptı. Daha sonra konuşan TTMD Yönetim Kurulu Başkanı Birol Kılkış, yılbaşı kokteyline sponsor olan Aldağ A.Ş. firmasına teşekkür etti, firmanın sahibi Rebii Dağoğlu’na teşekkür plaketi takdim etti. Geniş bir katılımın sağlandığı gece, TTMD eğitim seminerlerine sponsor olan diğer firmalara teşekkür belgelerinin takdim edilmesinin ardından TTMD 25. Yıl pastasının kesilmesiyle son buldu.


Etiketler