Header Reklam
Header Reklam

Değerli Okurlar,

05 Ocak 1996 Dergi: Ocak-1996

Şimdiden görünen; ürün ve hizmet kalitesi ile tüketicinin korunmasına yönelik olumlu değişimlerin olacağıdır, öte yandan Ö.T.V'nin gündemde olması ise klima sektörü açısından sakıncalar taşımaktadır. Bu ay yeni bir abone kampanyasına başlıyoruz. Yrd.Doç.Dr.Hüseyin BULGURCU'nun okurlarımız için geliştirdiği "Arıza-22"programına 15 Mart'a kadar abone olan okurlarımız ücretsiz sahip olabileceklerdir.

Termodinamik'in 41. sayısında; sektörel yayınlarda görmeye alışkın olmadığımız ve ilk kez dergimizde yayınlanmasından onur duyduğumuz. Prof.Dr.Mustafa Özcan ÜLTANIR'ın "Alışılagelen Enerji Sınırındaki Dünya ve Sınırın Ötesi" başlıklı makalesinin yanı sıra, Şadan ÇELİK ve Uğur DARCAN'ın "Soğutma Genel Notları", Cüneyt ÖZYAMAN'm "Yüzme Havuzu Suyu İsıtılması İçin Plakalı Isı Değiştirgeci Seçimi" ve Tamer TURNA'nın "Proses Endüstrisinde Birleşik Isı ve Güç Sistemi Uygulamaları" başlıklı makalelerine yer veriyoruz. Geçen ay haberlerde duyurduğumuz ISKlD seminerinin notlarını ise bu ay yayınlıyoruz. 1995'in son önemli etkinliği "I. Isı-Ses-Su Yalıtımı Sempozyumu" ile ilgili izlenimleri de dergimizde bulacaksınız. 1996'da ilk söyleşi konuğumuz dergimizin kurucusu sahibi Dr.Se-dat ÖZKOL ile yüzyılımızın son önemli uluslararası forumuna davet edilen Epsilon Şirketler Gurubu 'nun çağdaş iş felsefesi ve Habital II Özel Sektör Forumu Hakkında görüştük. Ürün Tanıtımı sayfamızda ise "Inter Nectra KombV'yi tanıtıyoruz Bu sayımızın ayın firması sayfalarında öde Mühendislik Ltd.Şti'nin gelişme çizgisini ve geleceğe yatırımlarını ilginizi: sunuyoruz.

Mühendisçe köşesinde Coşkun MANÇUHAN'ın güncelliğini koruyan "Yeni Dünya Gerçekleri " yazısına, Yeni Ürünler Teknolojiler sayfasında Nural TUNCER 'in "Geberit Missel Ses İzolasyonu Sistemi" tanıtımına, Not Defterimden köşesinde Orhan TURAN'm tuttuğu ve bizlerle paylaştığı notlarına bu sayımızda yer veriyoruz. Lale ULUTEPE'nin ilgiyle karşılanan yazı dizisinin ikinci bölümünü ve yepyeni Arada Bir sütunlarında M.Bülent VURAL'ın okurlarımız için kaleme aldığı "Hizmet Et Para Kazan" başlıklı ilk yazısını da dergimizde bulacaksınız. Bu ay yayınlamaya başladığımız "Sizin Sayfanız" Okur Mektupları ve Bilmek İstedikleriniz "Sorun Uzmanı Yanıtlasın" sayfalarına değerli görüş ve katkılarınızı bekliyoruz.

ISOHA Fuarının ilk günü 18 Ocak 1996'da "Yeni Klima Teknolojilerinde Enerji Tasarrufu" konulu panelde siz değerli okurlarımızla birlikte olmayı arzu ediyoruz. Dergimize kart atarak, faks çekerek, yeni yılda iyi dileklerini ileten tüm dostlarımıza teşekkür eder, okurlarımıza ömür boyu huzurlu, başarılı, sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla, ismail CEYHAN Yayın Koordinatörü


Etiketler