Header Reklam
Header Reklam

Değerli Okurlar,

05 Ocak 1995 Dergi: Ocak-1995

Sektörün güveni ve desteği ile üç yıldır yayınlamakta olduğumuz Termodinamik Dergisi'nin yeni yayın döneminde bundan sonra bu sütunlarda birlikte olacağız.

Dergimizin yayınlandığı aya ilişkin altını çizeceğimiz etkinliklere ve gazeteci gözlüğümüzle tesbit edebildiğimiz gelişmelere burada yer vereceğiz.

Okuyacağınız bu sayımızda , okura olan saygımızın gereği olarak bir dizi içeriğe ve biçime yönelik yeni düzenlemeler yaptık. Umarız beğenirsiniz.

Bir yıl boyunca Gündem yazılarımızı yazan ve dergimize katkılarını özveri ile sürdüren Sayın Coşkun MANÇUHAN'a teşekkür ediyoruz. Coşkun beyin MÜHENDİSÇE yazılarını bu sayıdan itibaren ilk sayfalarımızda düzenli olarak okuyabilirsiniz.

tik defa yer verdiğimiz, portre sayfalarımızda Sayın Celal OKUTAN'ın özyaşam öyküsünü yayınlamaktan gurur duyuyoruz. Daha popüler anlayışla bundan sonra da söyleşilerimizi ilgi ile okuyacak, sizin adınıza sorduğumuz, ve hepimizce merak edilen soruların cevaplarını bu sayfalarımızda bulacaksınız. İlk önıek olarak sektörümüzün öncü firmalarından ISISAN A.Ş. Genel Müdürü Sayın Rüknettin KÜÇÜKÇALl'nın 94' de yaşanan kriz, sektörel derneklerin geleceği, başarılı yöneticiliğin gerekleri gibi ilginç ve son derece yararlı görüşlerine yer vermekten mutluluk duyuyoruz. Sayfalarımızda yer almasına çok önem verdiğimiz iki ayrı makale umarız sizlerin de ilgisini kazanacaktır.

YORK INTERNATIONAL'in uluslararası başarısı Manş Tünelinin Havalandırması ile ilgili makale ve Sayın Yüksel KÖKSAL'in "Domestik Isıtma Teknolojisindeki Yeni Kavram ve Gelişmeler" başlıklı seminer bildirisi bilimsel teknik düzeyleri ile dergimizin içeriğine zenginlik katıyorlar.

Ülkemizde TSE belgeli ilk'doğalgaz vanası üreticisi firma olan STS hu ayki fırına tanıtımı sayfalarımızda yer alıyor. STS'nin başarılı grafiğinin altında yatan başarılı yönetim ve planlama gerçeğini okuyacağınız yazı birkez daha kanıtlayacak.

Hepimizin yakından bildiği, kaliteli ürünleri ve tanıtımda geliştirdiği yeniliklerle tanınan VAİLI^ANT tanıtım sayfalarımızda yer alıyor. Termodinamik yayın kadrosu olarak basılmakta olan SEKTÖR KATALOĞU ve aylık dergimiz ile siz değerli okurlarımıza en iyi yayını sunma ve sizden aldığımız desteğe yakışır sorumlu yayıncılık görevimizi yerine getirmede kararlıyız.

Eleştiri ve önerilerizi bekliyoruz..

Daha beğeneceğiniz yeni sayımızda buluşmak üzere esen kalın.