Header Reklam
Header Reklam

Değerli Okurlar,

05 Ağustos 1995 Dergi: Ağustos-1995
Gelişen sektörümüzün sürekli kendini geliştiren tek aylık dergisi Termodinamik en çok okunan dergi olmanın haklı gururunu 3. yaşının sevinciyle beraber okurlarıyla paylaşmaktadır.
Termodinamik Dergisinin en çok okunan dergi olmasının altında yalan nedenler pek çoktur. Doğal olarak okurlarımızın, firmaların, reklam verenlerin, değerli mühendis ve teknisyenlerin, yönetici ve akademisyenlerin yakın ilgi ve desteği bizleri bu konuma getiren temel unsurdur. Dergimizin ilk sahibi Dr.Müh.Sedat ÖZKOL Hocamızın çizdiği ve bizlerin de asla taviz, vermediğimiz yayın politikamızın yanı sıra dergimize bugüne kadar emeği geçen onlarca arkadaşımızın fedakar ve coşkulu katkısı da yadsınamaz.
İletişim çağında ekonomik bilgilerin en kısa zamanda, doğru, yansız ve yorumsuz olarak sektör içinde sirküle edilmesinin en sağlıklı kanalı sektör dergisidir. Böyle bir dergi haliyle aylık periyotta yayınlanmalı, bilimselliği net teknik makaleler içermeli, firma ve ürünlerin yansız tanıtımına olanak tanımalı, okuyucu servisi ve abone hizmetleri hızlı olmalıdır. Termodinamik bu özellikleri taşır. Misyonunu salt reklam kanalı olarak görmez. Firma etkinliklerinin , sektörel gelişmelerin haberlerine önem verir ve daha fazla sayfada yansıtmaya çalışır. Dergimizdeki yazılar kaynak gösterilmek kaydıyla kullanıma açıktır. Bu; basılmış tüm bilgilerin meşru olarak daha fazla okura ulaşmasının teminatıdır. Termodinamik içeriği, sunumu, kadrosu ve İstanbul dışı temsilcileriyle sektörümüze layık dergi olmak amacından başka amaç taşımaz.
Bu, amaca bu güne kadar hizmet eden tüm emeği geçenler adına dergimize destek olan herkese bu satırlarda teşekkür etmeyi görev biliyorum.
Bu ay söyleşi konuğumuz Epsilon A.Ş. Proje Müdürü Sn.Cumhur MALGİL ile İGDAŞ Anadolu Bölgesi II. Tevsii Projesi konusunda görüştük.
Portre Sayfalarımızda klima sektörümüzün değerli büyüğü Sn.Bedi KORUN yer alıyor. Endüstriyel Tesislerle Uyumlu Havalandırma Sistemleri başlıklı çeviri okurlarımızın ilgisini çekecek.
Bu ayın firması Aldağ Soğutma Sanayi A.Ş.
Ürün Tanıtımı Sayfalarımızda yine Aldağ A.Ş. 'nin Türkiye pazarına sunduğu Kompakı Mııl-tistack Modüler Su Soğutucularının tanıtımı yapılıyor.
Mühendisçe köşesinde Sn.Coşkun MANÇUHAN   bildiğiniz, üslubuyla dergimizi anlatıyor. Sn.Nural TUNCER Yeni Teknolojiler Yeni Ürünler'de Patlayıcı Gazlar İçin Bilgisayarlı Ölçüm Cihazını tanıtıyor.
Saygılarımızla. İsmail CEYHAN Yayın Koordinatörü

Etiketler