Header

Baymak Yeni ‘Termoboyler’i Pazara Sunuyor

05 Aralık 2004 Dergi: Aralık-2004
Baymak, sıcak suyun daha verimli kullanılması için özel olarak tasarladığı yeni Termoboyleri kullanıcıların beğenisine sunuyor.
Sıcak su kullanımının yüksek olduğu yerlerde tercih edilen Termoboyler aynı zamanda termal enerji yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerde maximum kapasitede verim sunmaktadır. Kullanıcılarına elektrik enerjisi ile sıcak kullanım suyu elde etme imkanı sağlayan yeni Termoboyler; aynı zamanda üretiminde kullanılan poliüretan izolasyon kalınlığıyla ısı kayıplarını minimize ederken enerji tasarrufu sağlıyor. Sıcak su kullanım kapasitesinin yüksek olduğu yatakhane, bulaşıkhane, spor salonu gibi yerlerde 2 veya daha fazla termoboyler bağlanarak hem depolu su hacmi, hem de sürekli rejimde sağlanacak su miktarı artırılabilir.

Baymak Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan, ‘Baymak olarak yıllardır tüm ürünlerimizi hammadde kalitemizden taviz vermeden ürettik. Bundan böyle ‘Baxi Group’ ile ortaklığımız çerçevesinde transfer ettiğimiz yoğun teknolojiyi sahip olduğumuz kaliteye ekleyerek ürünlerimizi ileri teknoloji standartlarında kullanıcılarımıza sunmaya devam edeceğiz’dedi.

Etiketler