Baymak, İtalyan DAB Pompalarının Tanıtım ve Eğitim Toplantıları'na Antalya ve Bodrum'da Devam Etti

05 Haziran 2008 Dergi: Haziran-2008

Baymak 12 yıldır işbirliği içinde olduğu İtalyan DAB pompalarının tanıtım toplantılarını 27 Mayıs 2008?de Antalya'da, 29 Mayıs 2008 tarihinde de Bodrum'da yaklaşık 300 kişinin katılımıyla gerçekleştirdi.

 

Bu yıl sırasıyla Konya, Sivas, Samsun ve Trabzon'da düzenlenen eğitim toplantılarının Antalya ve Bodrum ayağında, Baymak ürün mühendisleri mevcut ürün gamı ve yeni çıkan ürünler hakkında bilgiler verdiler. Toplantılarda ayrıca DAB firmasının Türkiye pazarına yönelik projeleri de anlatıldı. Eğitim toplantılarını düzenlemekteki amaçlarının DAB marka pompa kullanıcılarını yeni ürünler ve mevcut ürünlerin kullanımı konusunda bilinçlendirmek olduğunu kaydeden firma temsilcileri, eğitim toplantılarının bu yıl 9 ili kapsadığını belirttiler.

 

Pompa sektöründe 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren İtalyan DAB firması, sirkülasyon pompaları, dikey çok kademeli pompalar, yatay santifrüj pompalar, temiz ve atık su dalgıç pompalar, norm blok pompalar, periferik pompalar, dizel motorlu pompalar, jet pompaların üretimini ve dünya çapında satışını gerçekleştiriyor.

 


Etiketler