Baymak, DAB Ürünlerini İzmir’de Tanıttı

05 Temmuz 2006 Dergi: Temmuz-2006
Baymak, İtalyan DAB pompaları ile eğitim atağına devam ediyor. Bu kapsamda Baymak, 10 yıldır işbirliği içinde olduğu İtalyan DAB pompalarının tanıtım toplantılarını başlattı.

lki Antalya’da gerçekleştirilen eğitim toplantılarının ikincisi Baymak Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan ve DAB firması temsilcilerinin katılımı ile İzmir’de gerçekleştirildi.  Baymak ve DAB’tan yetkililerin mevcut ürün gamı, yeni çıkan ürünler hakkında bilgi aktardıkları toplantıda, DAB firmasının Türkiye pazarına yönelik projeleri de anlatıldı. Eğitim toplantılarını düzenlemekteki amaçlarının DAB marka pompa kullanıcılarını yeni ürünler ve mevcut ürünlerin kullanımı konusunda bilinçlendirmek olduğunu kaydeden firma temsilcileri, eğitim toplantılarının bu yıl 9 ili kapsadığını belirttiler.

Toplantıda bir konuşma yapan Baymak Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan DAB firması ile olan stratejik işbirliklerinin yaklaşık 10 yıldır gelişerek devam ettiğini, yaygın ve güvenilir servis ağı ile desteklenen DAB ürünlerinin Türkiye’nin dört bir köşesindeki Baymak bayilerinden güvenle temin edilebileceğini söyledi.

Toplantıya İzmir’de bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının mühendis personeli, proje firmaları, makine mühendisleri ile Baymak bayileri, pompa satıcıları ve inşaat firmaları katıldı. 

Etiketler