Baymak/ Baxi Group’un Eğitim Maratonu Devam Ediyor

05 Temmuz 2006 Dergi: Temmuz-2006
Baymak, doğalgazın yeni geldiği bölgelerde bayileri ve sektörle ilgili kuruluşlarla bir araya gelerek eğitim toplantıları düzenliyor.

Baymak’ın yılın ilk dört ayında yaklaşık 24 ilde gerçekleştirdiği toplantılar, haziran ayında Kahramanmaraş, Çorum, Aksaray, Bursa, Gebze ile devam etti. Baymak/Baxi Group’un başlattığı eğitim maratonu çerçevesinde düzenlenen toplantılarda ürün yelpazesinde yer alan tüm ürünlerin detaylı tanıtımı yapıldı ve satış sonrası hizmete verilen önem aktarıldı.

Baymak/Baxi Group’un düzenlediği toplantıların önemine değinen Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan, Türkiye’de doğalgazın kapsadığı bölgelerin giderek arttığını ve Baymak/Baxi Group olarak doğalgaz uyumlu ürünleri ile bu bölgelerde yer almak istediklerini belirtti. Bayilerini ve yetkili servislerini müşteri ilişkileri ve özellikle satış sonrası hizmetler konularında bilinçlendirmeyi hedeflediklerini kaydeden Akdoğan, ayrıca mayıs ayında CNR Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ISK SODEX 2006 Fuarı’nda yaptığı açıklamaya atıfta bulunarak gerçekleştirecekleri yatırımlarla Baymak’ın sektörde ihracat üssü olması için çalıştıklarını söyledi.

Baymak’ın yeni ürün teknolojisi geliştirmeye verdiği önem kapsamında; Ar-Ge laboratuvarlarında geliştirilen ürünlerin mukayeseli teknik üstünlükleri ve rekabetçi fiyatlarının aktarıldığı toplantılarda, sektörle ilgili son gelişmeler de anlatıldı.  Toplantılara katılan pazarlama müdürü, satış müdürü ve marka müdürleri, katılımcılara doğalgazlı sistemlerde bilinçli kullanım için Baymak’ın yaptığı çalışmaları aktardı.

Etiketler