Baymak’tan Her Ay Yeni Ürünler

05 Ocak 2002 Dergi: Ocak-2002
Baymak geniş ürün yelpazesini her ay yeni model ve ürünlerle daha da artırıyor. AR-GE çalışmalarına büyük önem veren Baymak Aralık ayı içinde dijital termosifon ve banyo tipi radyatörlerini piyasaya sundu.

40lt - 60lt - 80lt - 100lt kapasitelerde üretimi yapılan dijital lux termosifonlarda seramik rezinstans kullanılmakta. Kireçlenmelere karşı korumalı olup 15 yıllık ömre sahip olan termosifonda güvenlik ön plana çıkarıldı ve 6 değişik emniyet sistemi kuruldu. Küçültülmüş boyutları, şık ön paneli, dokunmatik ayar sistemi ve dijital göstergesi ile Baymak dijital lux serisi termosifonlar banyo ve mutfaklarda en iyi uyumu sağlıyor.

Baymak banyo tipi radyatörlerde de Neptün, Satürn, standart ve askılı havlu radyatörlerini Aralık ayında piyasaya sundu. Baymak tüketiciye banyolarda değişik renk ve modelde seçim yapma imkanı sundu. Son derece estetik dizayna sahip olan radyatörler, dar alanlardaki yer problemlerine kesin çözüm imkanı sunuyor.

Baymak Klima Bölümü Yöneticisi Mustafa Kılınç, ‘Aralık ayında düzenlediğimiz kampanyalar büyük ilgi gördü. Uyguladığımız fiyat politikalarımız ve KDV indirimimiz ile tüketiciler ve otellere yönelik çalışmalarımız sonuç verdi. Aralık ayında bile klima satışlarında yüksek adetlerde taleple karşılaşıldı. Baymak klima satışlarını stoklarından sağlayabilmektedir. Akdeniz ve Ege bölgesindeki birçok otel gibi, turizm sektörünün en büyüklerinden olan Öger Tur da Alanya’daki tesislerinde Baymak klimalarını tercih etti.

2001 yılı sonunda çıkartılan, klimada TSE belgesi zorunluluğunu Baymak hızlı bir şekilde çözerek Aralık ayında klimalarına TSE belgesini aldı. TSE yetkililerinin büyük beğenisini alan Baymak’ın klima üretim tesislerinde kontrol ve test için 11 adet labaratuvar bulunmaktadır’ dedi.

Aralık ayı içinde Gürcistan GSM operatör firması ile anlaşma yaparak baz istasyonlarının soğutulması işini alan Baymak, ilk sevkiyatını gerçekleştirdi. Baymak yetkilileri 2002 yılında da sevkiyatların devam edeceğini belirttiler.

Etiketler