Baymak’tan Eğitim Seferberliği

05 Şubat 2003 Dergi: Şubat-2003
Geçmiş yıllarda bayi ağırlıklı yapılan eğitim seminerlerinin kapsamı genişleterek, 2003 yılı için geniş bir kitleye ulaşmayı hedefleyen Baymak A.Ş., bu yıl tüm yurtta gerçekleştireceği eğitim faaliyetlerinin programını yayınladı.

Düzenleyeceği eğitim seminerleri ile sektörel alanda faaliyet gösteren herkesi buluşturacak olan Baymak bu sene de eğitimin ve bilginin değerini ön plana çıkaracak. 2002 yılında, Diyarbakır’dan, İzmir’e, İstanbul’dan, Erzurum’a kadar geniş bir sahada yapılanbölge toplantılarında, ısıtma-soğutma, su basınçlandırma, güneş enerjisi gibi ürün gruplarında bulunan ürünlerin seçimi, tanıtımı, çalışma sistemleri, montajı hakkında bilgiler verildi. Otellerde veya firmaların eğitim salonlarında yapılan bu toplantıların, Baymak ile bayilerinin bilgi seviyesinin artırılması ve Baymak müşteri memnuniyetinin en iyi düzeye çıkarılması hedeflendi.

2003 yılı içinde düzenlenecek olan eğitim toplantılarıyla 10.000 kişiye ulaşmayı hedefleyen Baymak A.Ş. yılın ilk yarısında Mersin, Adana, Antakya, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Ankara, Konya, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Erzurum, Samsun, Trabzon, Ordu, Rize, Ağrı, Van, Batman, Diyarbakır, Balıkesir, Çanakkale, Sakarya, Bolu, Kastamonu, İzmit, Elazığ, Nevşehir, Malatya, Sivas illerinde katılımcılar ile buluşacak.

Etiketler