Baymak’tan Bayilerine Ayrıcalıklı Kampanya

05 Ekim 2012 Dergi: Ekim-2012

Baymak A.Ş 2012 yılının ilk aylarında start verdiği otomobil kampanyasında ilk anahtar teslimlerini 60000 m2 alana sahip üretim tesislerinde Eylül ayında düzenlediği bayi toplantısı ile gerçekleştirdi.  Yıl sonu öncesi belirlenen yıllık satış hedeflerine ulaşan yetkili bayiler, Baymak Genel Müdürü Ender Çolak eşliğinde düzenlenen anahtar teslim töreninde son model otomobillerine kavuştu.

Çolak konuşmasında: “Sektöründe lider kuruluş Baymak, her yıl başarı grafiğini bir üst seviyeye çıkarmayı sürdürürken, tüm bu başarıda pay sahibi olan bayilerini unutmuyor. 2012 yılı için düzenlediğimiz otomobil kampanyamızın ilk talihlerine anahtarlarını teslim ettik. Yıl sonuna kadar da araçları yeni sahipleriyle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

2012’nin son gününe dek araç kampanyasını sürdüreceklerini belirten Ender Çolak, Eylül ayı içerisindeki teslimlerin ilk etabında Tata Vista 1.4 MPFI Aura (benzinli ), Tata Vista 1.3 CRDI Aura (dizel), Renault Symbol Authentique 1.2 (benzinli), Dacia Logan MCV -5 Kişilik (dizel) araçlar İstanbul, Ankara, Kocaeli, Çanakkale ve Gaziantep illerinde sahiplerini bulduğunu belirtti.


Etiketler