Baykan Sisteme de Incalzire SRL, Eğitim Semineri Düzenledi

05 Temmuz 2006 Dergi: Temmuz-2006
Baykan Grup 10 Haziran 2006 tarihinde eğitim ve tanıtım seminerlerinden bir yenisini, Romanya’nın başkenti Bükreş’teki JW Marriott Grand Hotelinde gerçekleştirdi.

Seminerde katılımcılara, Baykan ürünleri teknik detaylarıyla tanıtıldı.

Romanya’nın çeşitli şehirlerinden katılan servislere ve taahhüt firmalarına  Baykan’ın Düzce Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 50.000 m2 toplam alan üzerinde 12.000 m2 kapalı üretim alanına sahip yeni fabrikasında üretip piyasaya sürdüğü yeni SUN (Güneş), Star Plus (Yıldız Plus) kombiler tanıtıldı.

Baykan Servis Müdürü Selçuk Kaya tarafından Baykan kombilerin montajı ve kullanılması hakkında ayrıntılı bir sunum yapılarak, Baykan ürünlerinin tanıtımı gerçekleştirildi. Radyo frekanslı dijital ısı kumbaralı yeni Sun kombi modelinin sunumu Türkiye’de TV ekranlarında başlayan ve büyük ilgi gören reklam filminin eşliğinde katılımcılara tanıtıldı ve beğeni topladı.

Seminere katılan ve bir konuşma yapan Baykan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kan, Baykan Grup’ un  Türkiye ve Romanya arasındaki ticari ilişkilerindeki üç yıllık süreci anlattı. Romanya’daki Praktiker mağazalarında gerçekleştirilen satışlar ve Bükreş Üniversitesi Ekonomi Fakültesi (ASE) ile gerçekleştirilen eğitim çalışmalarının üzerinde durarak, günümüz şartlarının üstünde profesyonel pazarlama ve satış stratejileri hakkında bilgi verdiler.

Etiketler