Baykan Kombi '2007 Tüketici Kalite Ödülü' Aldı

05 Nisan 2007 Dergi: Nisan-2007
Dünya Tüketici Hakları Günü’nde, yaşam kalitesini yükseltmek için tüketiciye ürün ve hizmet sunan ulusal ve uluslararası markaların yöneticileri, sanat, siyaset ve medya dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra Fransa ve Yunanistan Büyükelçileri Çırağan Sarayı’nda bir araya geldi.

Bu yıl 20.’si düzenlenen Uluslararası Tüketici Zirvesi, tüketiciye en iyiyi verebilmenin yarışını yapan markaların, deneyimlerini paylaştıkları bir platform oldu. Tüketici Zirvesi Konferansları iki oturumda gerçekleşti. "Marka ve Sosyal Sorumluluk" konulu oturumda Baykan Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kan yaptığı konuşmada; Marka ancak sosyal sorumluluk projelerine destekle büyüyebilir diyerek Baykan Grup’un da bu yönde çalışmalar gerçekleştirdiğini söyledi. Tüketici Kalite Ödülleri töreninde "Markaların Tüketici Üzerindeki Etkileri" konulu araştırma sonuçlarına göre, kalitesine en çok güvenilen kurumlar ve markalarla birlikte yılın sanatçılarına ödül verildi. Baykan kombi de kalite ödülü alan 45 kurum ve marka içerisinde yer alarak "2007 Tüketici Kalite Ödülü"nü aldı.

Baykan’ın Yeni Plazaları Sivas’ta ve Manisa’da Açıldı

Baykan Kombi, 16 Mart 2007 tarihinde Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ve Baykan Kombi Genel Müdür Yardımcısı Emre Kan’ın katılımlarıyla Endem Doğalgaz Isı Sistemleri şirketinin açılışını gerçekleştirdi. Baykan, Manisa’daki plazası Uçarlar Doğalgaz’ı 24 Mart 2007 tarihinde Belediye Başkanı Bülent Kar, Baykan Kombi Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kan, Baykan Servis Müdürü Selçuk Kaya, Manisa’da hizmet veren doğalgaz firmalarının yetkilileri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla hizmete açtı.

Etiketler