Baykan Grup Bayi Toplantısı Düzenledi

05 Ekim 2004 Dergi: Ekim-2004
Baykan Grup geleneksel bayi toplantısı bu yıl 15-19 Eylül 2004 tarihleri arasında, en yüksek ciroya sahip 100 bayisinin ve Baykan Grup yöneticilerinin katılımı ile İzmir-Çeşme’de bulunan Clup Familia Otel’de gerçekleştirildi.

Baykan Grup bayilerinin, grup bünyesindeki ve sektördeki gelişmeler konusunda bilgilendirildiği ve bunun yanında bayilerin bir yıllık yorgunluklarını atması ve yeni sezonda daha başarılı olmalarını sağlamayı amaçlayan gezi de bu doğrultuda, bir çok etkinlik yapıldı.

Canlı müzik eşliğinde havuz başında düzenlenen yemek, halk oyunları ekibinin gösterisi ve Barbaros Uzunören’in Stand-Up shovu ile devam etti. Gala gecesinde; en yüksek ciroya sahip bayiler ve bayilerin bağlı oldukları plaza olarak adlandıran şirketler ödüllendirildi. Plaza ve bayilere ödülleri, Baykan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kan tarafından verildi. Süleyman Kan, bayilerin cirolarını her geçen yıl katlayarak arttırdığını, bir sonraki yıl çok daha fazla bayiye ödül vermek istediklerini ve bu gezi ile bayilerin çok daha dinç ve güçlü olarak sektörde var olacaklarına inandığını belirtti.

Etiketler