Baykan, Bayileri İle Bir Araya Geldi

05 Nisan 2006 Dergi: Nisan-2006
Baykan, BAYDES (Bayi ve Müşteri Destek Sistemi) sistemini, 2006 yılındaki proje ve hedeflerini tanıtmak için, tarihinde Maslak Princess Hotel’de bayileri ile bir araya geldi.

Toplantıda, 10 Mart’ta ‘www.baydes.com’ internet adresinde hizmete giren BAYDES sistemi, bilgisayar bağlantısı kurularak projeksiyon aracılığı ile bayilere tanıtıldı. BAYDES sistemi üzerinde, bayi, plaza ve kombi sahipleri, kendilerine verilecek olan şifre ile sisteme girip, sadece kendi hesaplarını takip ederek online olarak işlem yapabilme yetkilerine sahip bulunuyor. Konuyla ilgili bilgiler veren Süleyman Kan şunları söylediler: ‘BAYDES aracılığı ile bayiler, ilgili birimler ile daha kolay bir biçimde iletişim kurabilecekler veya Baykan duyurularından haberdar olabilecekler. Ayrıca kendi taktıkları kombileri, aldıkları primleri ekrandan takip edebilecekler. Montajı tamamlanmış kombilerin devreye alınma (Gaz açma) müracaatları online olarak yapılabildiği gibi, buradan yaptıkları geçmiş kayıtlar da takip edilebilecek. Yine bu sistem üzerinde ürün fiyatlarını ve kampanyaları takip edip, teknik servis talebinde bulunabilecekler. İnternetden web sitesi aracılığı ile firmaları adına gönderilmiş doğalgaz keşif isteklerini görebilecekler veya kendileri ile bağlantı kurmak isteyen kişilerin gönderdiği bilgilere ulaşabilecekler.’

Ayrıca her Baykan kombi sahibinin de bu sistemden istifade edebileceği, dilek ve şikayetlerini, kombi teknik servis taleplerini online olarak gerçekleştirebileceği toplantıda anlatılarak, Baykan'ın, bu sistem ile hem bayilerine, hem de müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçladığı vurgulandı.

Toplantının diğer konusu da Baykan’ın 2006 yılındaki projeleriydi. Yurtiçinde 9 plazasıyla bayilerine en iyi hizmeti vermeye çalışan Baykan Grup, Düzce’de kurmayı düşündüğü bölge müdürlüğü çalışmalarına başlayarak plazasının yerini tuttu. İleriki günlerde açılışını yapmaya hazırlanan Baykan, bu şirketle beraber Batı Karadeniz bölgesine ürünlerinin satışını yapacak.

Etiketler