Bayileri Mitsubishî'yi Japonya'da Ziyaret Etti

05 Kasım 2005 Dergi: Kasım-2005

Bu yıl nisan ayında Mitsubishi Merkezi Klimaları KX4 serisinin Türkiye distribütörlüğünü alan Airfel ile bayilerinden ve proje yöneticilerinden oluşan 14 kişilik ekibi Mitsubishi'nin Japonya'daki tesisleri ziyaret etti.

irfel, 59 Ekim 2005 tarihleri arasında bayile rinden ve proje yöneticilerinden oluşan 14 ki şiyi Japonya'ya götürdü. Mitsubishi'nin Nagoya'daki fabrikasını gezen ekip, şirketin Tokyo'daki genel mer kezinde çeşitli toplantılara katılarak teknik eğitim al dı. Japon kültürü ve sosyal hayatı hakkında da bilgi alan ekip, Tokyo'nun tarihi ve turistik yerlerini de gezme imkanı buldu.

Mitsubishi yetkilileri Airfel ekibine, Nogaya fabrika sında yeni model yüksek kapasiteli klimaların KX4 dış ünitelerinin tanıtımını da yaptı. Yeni seri dış üni teler 18, 20, 22 ve 24 hp olarak dört farklı kapasitede üretiliyor. Yeni seri dış üniteler, kombinasyon yap mak için de uygun olduğundan 48 hp'ye kadar yük seltilebiliyor. Bu kapasite, yalnızca iki dış ünite ile sağlandığı için sektördeki en küçük montaj alanı elde edilebiliyor. Yeni dış ünitelerin eklenmesi ile 8 hp 24 hp arasındaki tüm dış üniteler aynı taban alanına sahip olabiliyor. 24 hp'ye kadar tek bir dış ünite ile çözüm sağlanabilmesi hem bakır borulama hem de dış ünitede montaj kolaylığı sağlıyor.


Etiketler