Başaran Isı Sistemleri’nden Büyüme Atağı

21 Aralık 2017 Dergi: Aralık-2017

Bayileri kanalı ile Türkiye genelinde yaygınlaşan Daikin, Türkiye’deki önemli distribütörlerinden Başaran Isı Sistemleri’nin Adana, İzmir, Samsun, Ankara ve Kayseri Bölge Müdürlüklerine bağlı yeni bayi açılışları gerçekleştirerek teşhir merkezi sayısını 77’ye çıkardı. Başaran Isı Sistemleri, yeni bayi ve teşhir salonu açılışları ile hizmet ağını genişleterek bir ayda 15 yeni teşhir salonunu daha hizmete sokmuş oldu.

Başaran Isı Sistemleri Genel Müdürü Zekeriya Başaran konuya ilişkin şunları söyledi: “Bir yandan bayi ağımızı genişletirken diğer yandan da yeni showroom açılışları ile tüketicimize daha yakın olmayı hedefliyoruz. Ürün gamımızda olduğu gibi hizmet ağımızda da kullanıcılarımıza en üst düzeyde hizmet vermeyi amaçlıyor, bu doğrultuda yeni açılışlarla büyümeye devam ediyoruz.”

Açılan yeni işletmeler şöyle: Zirve Doğalgaz, Duygu Mühendislik (Adana), Metropol Grup (Adana), Serkan Efe Mühendislik, Ortadoğu Isıtma-Soğutma (Hatay Dörtyol), Üren Mühendislik (Mersin), Ece Mühendislik (Mersin), Isı Teknik (Manisa), Ekimson Doğalgaz (İzmir), Net Akım (Buca-Bornova ve Karabağlar şubeleri), Rota Mühendislik (Kırşehir), İdeal Mühendislik (Kırşehir).