Baltimore Aircoil Soğutma Kuleleri Türkiye Organizasyonu

05 Mart 2011 Dergi: Mart-2011

Baltimore Aircoil?in Türkiye ofisi, 2011 yılı Ocak ayı itibariyle açıldı. Baltimore Aircoil 1938 yılında Amerika Birleşik Devletleri Baltimore kentinde kurulmuş, dünyanın en köklü ve en eski soğutma kulesi imalatçılarından biri. firmanın Türkiye ve Avrupa pazarına hitap eden fabrikası ise 1968 yılında Belçika?da kurulmuştur.  

Ürün yelpazesinde Açık Tip Soğutma Kuleleri, Kapalı Devre Soğutma Kuleleri, Su Tasarrufuna Yönelik Hibrid Soğutma Kuleleri, Adyabatik Soğutma Kuleleri, Dry Cooler ve Buz Depolama Tankları bulunuyor.

Baltimore Aircoil Türkiye ofisi sorumlusu olarak ise Said Benk göreve getirildi. Tesisat sektörünün ve pazarının sürekli büyümekte olduğunu ve bu büyüme trendinde Baltimore Aircoil markasının en büyük Pazar payı alabilmesi için Türkiye organizasyonunu geçen yıllara nazaran daha da güçlendirdiklerini dile getiren Said Benk: ?Tecrübemiz ve genç, dinamik kadromuz ile Türkiye tesisat sektörüne talepleri yüksek seviyede karşılayabilen ürün tedarik hizmeti sunmayı hedefliyoruz? dedi.


Etiketler